Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa


|Sycylijczyk|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz powiem Ci tak. 

 

 

 

Ja i nie tylko ja na co dzień siedzą/dzili na mumble, w grze itp ze Zbykiem. I co nam to dało? XDD Gdybyś nie siał plotek i nie miał bólu du*y, inaczej by Cię traktowali. Gdybyś znał Zbyka dobrze, wiedziałbyś że on nie lubi a wręcz nienawidzi faworyzować osób.. Zastanów się czasem co pier*olisz. 

 

 

Po prostu po dłuższym okresie grania tutaj zauważyłem że osoby które często siedzą z rconami i gadają na mm maja 90% wejście do administracji serwera i to zauważyłem nie raz, siedzisz z rconem na kanale grasz w cs gadasz często itd to się na suppka dostaniesz


pi*****e*** o Chopinie, Twoja wypowiedź w tym momencie jest na tyle słaba, że komentarz Szpakowskiego jest o niebo lepszy... Ja nie będąc w żadnej frakcji, nie siedząc w ogóle na Mumble czy nie mając jakiegokolwiek kontaktu z administracją (oprócz Lukosa) dostałem się na Supportera mając 1200h godzin... Faworyzacja? Nie sądzę... Więc nie gadaj głupot jak nie masz pojęcia jak jest.

 

 

Polać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahah to było normalne że Pan Policjant bd miał ból dupska, z reszta zawsze miał jak był w SAPD i był  pominięty w awansach to od razu płacz dlaczego on nie dostał i wgl.

 

 

Hahah widać zachowanie... a z resztą szkoda gadać.

 

 

Bajo i lepiej bd jak chyba tutaj nie wrócisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu po dłuższym okresie grania tutaj zauważyłem że osoby które często siedzą z rconami i gadają na mm maja 90% wejście do administracji serwera i to zauważyłem nie raz, siedzisz z rconem na kanale grasz w cs gadasz często itd to się na suppka dostaniesz

 

W TAKIM RAZIE PORA KOLEGO WYLOGOWAĆ SIĘ DO REALNEGO ŻYCIA I COŚ OSIĄGNĄĆ

PAMIĘTAJ ZAWALISZ SOBIE ŻYCIE PRZEZ TĄ GRĘ I OBUDZISZ SIĘ  RĘKĄ W NOCNIKU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin