Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nanki zbanowany przez Hyak dodam że to jest dramat.


EryQowy.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z mumble: Nanki
Powód zbanowania: Brak kultury
IP internetu, na który został nałożony ban: podaje na pw..
Nick admina banującego: Hyak
Opis bana: Wbiłem na kanał na którym siedział MattiX OgarNe oraz Hyak po krótkim czasie Hyak wyszedł i wszedł Nexon, zapytałem do czego MattiX pisał podanie on odpowiedział do Sedesów po czym dodał Nexon coś tam ty jesteś sedes ja mu odpowiedziałem że sedes to na głowe mogę mu założyć i nagle on wyskakuje do mnie z tekstami cytuję "zamknij morde twoja stara przegrała z głuchym w familiadzie" ja mu  odpowiedziałem znów cytuję "zamknij modre lamusie" i nagle MattiX że zaraz dostane bana za wyzywanie po rodzicach, wchodzi Hyak i opowiadamy o sytuacji reszta mnie przekrzykiwała i nagle ban.
Coś od siebie: Hyak nie wporządku zachował się wobec mnie ponieważ Nexon zaczął mnie wyzywać i co najlepsze nawet nie dostał żadnego ostrzeżenia więc fajna administracja, chciałem wrócić do 4life lecz to nie to co kiedyś administracja nawet z tobą nie pogada bo czuje się jak by była niewiadomo jaka lepsza wywyższa się,odwala wg mnie cała ta afera to jest dramat a Hyak nie był przy tej sytuacji i poszedł za głosem kolegów więc spoko dziwicie się dlaczego ludzie odchodzą od 4life wyżej macie odpowiedź to tyle odemnie dowiedzenia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin