Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No i tak szybko to mineło.


fake
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Grę Zacząłem tutaj Data rejestracji

Październik 18, 2015 godzina 15:56

 

 

Jak sobie przypomnę pierwsze wbicie nie do wyobrażenia.. Szok - pierwsze spotkanie mnie z taką grą.. Która prowadzała coś nowego niż np serwer konkurencyjny bardzo znany..

 

Przegrałem na tym serwerze Rok i nawet nie poczułem...

 

Osiągnałem to co chciałem... Infernus, Bullet, chciałem jeszcze więcej rzeczy lecz czas na to nie pozwalał i wciągały mnie inne gry...

 

[Pieniądze Przeznaczyłem na Eventy dla graczy.]

 

Dzisiejszego Dnia przełamałem się i powiedziałem dość dla 4Life, sprzedałem Mojego infernusa dla @Namik209 <3 Znana osoba jak i także dobry support... Który nawet jakby odszedł z 4life to i tak będzie go brakować bo więcej poświęca czasu niż nie jedna osoba...

 

@ZbyK Nigdy mnie nie, lubił ;( - Miałem z nim dużo konfliktów, ale i tak wspominam go dobrze jako RCON'a..

 

[member=Wujcio_BS] Nie Będę owijał w bawełnę brałem z niego przykład jak mogłem, był dla mnie wzorem którego chciałem naśladować lecz nie zawsze wychodziło.. Dla niego zostawiam tą piosenkę :)

https://www.youtube.com/watch?v=u_H3njNv40g

 

@FaceTQ. Facetf*** heheh wiesz o co chodzi, zawsze byłeś pomocną dłonią! :)

 

 

 

@Bolek. Napisze prawdę, nie trawiłem nigdy typa, lecz zawsze szacunek do niego miałem.

 

Patrząć i spoglądająć na tego gracza, widze w nim potencjał na dobrego supporta, zawsze pomocny i ma dystans do siebie..

 

@XQward Drugiej osoby takiej jak on nie ma na tym serwerze i nigdy nie będzie, potrafi jeden dział w 1 minute ogarnąć, to jest moc ;d Będzie mi go brakować..

 

@Kasia105 Moja Laseczka której nigdy nie zapomnę, chociaż kontakt z tymi osobami z którymi dokąd miałem pewnie się urwie..

 

@NaTalaa^ Żegnaj, moja druga dziewczyno ;D

 

[member=|BeFM|Yaski] Wpadłeś na pomysł na radio no i go rozkręciłeś, zawaliste radio myśle że gościnie pozwolisz mi jeszcze pograć od czasu do czasu ;d

 

@Hector Odwalanie SAMD pamiętam, hector mistrz kierownicy ;D Bekowo było ale fajne czasy się kończą.. Powodzenia na Supporcie..

 

@BANDITO. Do zobaczenia ;d tyle mogę powiedzieć..

 

Reszty nie wypisałem bo o większości Bym zapomniał, wypisałem o tych osobach o których myślałem w tym momencie..

 

Zbierałem długo się do mojego odejścia, lecz kiedyś musi coś nadjeść, mogę tylko powiedzieć że życzę powodzenia dla tego serwera w dalszych sukcesach no i do usłyszenia :)

 

Powodem mojego odejścia jest to że nic się nie zmienia od tamtego czasu to co było jest to nadal - Od tamtej pory kiedy gospodarka zaczęła upadać nadal się pogrąża... Lecz myślę że z czasem to dadzą rade uregulować i wróci stary dobry 4life...

 

Wszystkim graczom z którymi dobrze żyłem, źle - życzę dalszych sukcesów w grze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe słowa jak i za sprzedaż auta, jest zajebis**.

 

Mam nadzieję, że wrócisz kiedyś, nawet żeby poodwalać i pogramy jeszcze, może nawet jakiś event urządzimy :D

 

P.S

Co do eventow, gdzie moja dola? XDD żartuje, eventy chyba się przydały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin