Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

#ELDO


GREGORY.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc przypał przypałami ale co się dziwicie wszystko osiągniete pobawić się EVenowo na spawnie już wielke ale coś to już RCON'A wina jak o serwer dba :D


 


to nie moja wina że zapier, , , jak po**b. . . a potem dostaje zawieszki,bany a na dobre przykłady wyjeb. . .


codzienie norma rapsów itp i d*pa w tym :P


 


miałem cos robic zeby fajnie sie gralo jeszcze na serwerze a juz w tym do kosza :<


 


3majta sie. . .


 


pozd.:


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem moim zdaniem coś się popsuło, mieliśmy tylu graczy tylko ciągle rozwijać serwer pod względem prac dorywczych, a nie modernizacji jakiś salonów i walczyć o kolejnych nowych. Dla mnie Gregory od dawna zasługiwał na RCON'a i chyba poddał się, bo odczuł że nic z tego już nie będzie, więc stąd taka reakcja, a nie inna - Tak mi się wydaje.

 

Sam mam masę pomysłów ale jeszcze więcej jest nie zrealizowanych, przydałby się jakiś dodatkowy programista do tego projektu, aby znał się dobrze na tej robocie i serwer może mieć nawet po 350+ codziennie online.

Szkoda, że odchodzisz Grzesiu ale rozumiem Ciebie i sam 1 grudnia będę pisał odejście, bo miałem pisać je już ponad 2 tyg. temu ale przez zawieszkę na napisy nie mogę tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin