Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Admaxis - koniec i początek...


Admaxis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł już ten czas, gdy trzeba żegnać się z MTA, tak więc chciałbym podziękować Wam wszystkim jak i z osobna.

Spędziłem tutaj mnóstwo czasu, grywałem na różnych serwerach i do każdego z nich przywiązuje się bardziej lub mniej. Jest to wspaniały serwer RPG, gdzie spokojnie może grać tutaj po 400 online jeżeli zostaną wprowadzone mega aktualizacje, a sam kod serwera zostanie zoptymalizowany.

Dlaczego odchodzę? Już piszę, odchodzę dlatego że jest konflikt pokoleń, a o co chodzi dokładnie? Dokładnie chodzi o to, że mam już swoje lata. Jestem chyba najstarszą osobą grającą na tym serwerze, a w podziedziałek kończę swoje xx urodziny, więc postanowiłem, że do 1 grudnia będę jeszcze jako tako wbijał, ponieważ mam zawieszkę na napisy, a kto wie, może w dalekiej przyszłości zechce mi się dołączyć ale w to już wątpię.

Wspomniałem o konflikcie pokoleń, a chodzi mi o to, że nie mam z kim pogadać na życiowe problemy, bo jak patrzę jak ktoś pisze "ruchałbym" i takie tam, to łapie się za głowę i zastanawiam się co ja jeszcze tutaj robię? Gdy jeszcze grała Lisa z Kamilem, mogłem z nimi między przerwani od raportów pojeździć i pogadać sobie, a gdy odeszli, ta gra straciła dla mnie sens, bo liczy się to z kim grasz, a nie jaki jest serwer, a dla mnie serwer, to dobrzy znajomi z którymi jest fajnie pogadać na różne tematy, wygłupiać się, gadać na poważne tematy etc.

Czuje się przy nowych jak i starszych graczach jak dziadek jeszcze jak zaczynałem w 2008 Roku na SAMPie, to takiej różnicy nie było widać ale teraz? Teraz to jest inna bajka.

Ekipa serwera jest naprawdę świetna, wiem że dacie sobie radę spokojnie beze mnie, bo osobiście to nic nie wnoszę na serwer, a ten awans na Admina, to moim zdaniem była pomyłka ze strony Administracji RCON, bo jest przynajmniej z 10 Supporterów, którzy bardziej zasługują na tą rangę niż ja. Jeśli można, to chciałbym się zrzec Admina i niech przejmie go jakaś konkretna osoba, ponieważ są bardzo małe szanse, że powrócę, a Administrator, to ma dużo obowiązków i każda pomoc się przyda.

 

Chciałbym w szególności podziękować dwóm osobom, dzięki którym grałem na tym serwerze.

 

Lisa & Kamil - Mam nadzieję, że nie obrazisz się Kamil na mnie, że nie wymieniłem Ciebie pierwszy ale sam wiesz dobrze, że dziewczymy mają pierwszeństwo :)

To dzięki Nim wbiłem tutaj ponownie, napisałem apelację o ub i tak powoli stopniowo wracałem do Administracji. Nigdy w życiu tak się nie wziązałem z kimś jak z Nimi, gdybym ich znał w życiu realnym, czuję że ta przyjaźń byłaby na lata, świetnie się z Nimi dogaduję, zawsze mają dla mnie czas i motywują mnie do dalszych działań. Dziękuję Wam serdecznie za te wszystkie piękne spędzone chwile.

 

Teraz wymienię resztę.

 

DeltaRon - Mino iż mógłbym być jego ojcem przy dobrych wiatrach :D to świetnie się z nim dogadywałem, miał całkiem odmienny gust ode mnie w sprawach pojazdów ale zawsze wiedział co mi powiedzieć i jak mnie rozbawić - dobra dusza towarzystwa. Wracaj szybko na RCON'a, gracze Ciebie potrzebują!

XQward - Zawsze dawał mi szansę, wspierał mnie zawsze, gdy odchodziłem i czasem do mnie pisał co tam u mnie, szanuję go z RCON'ów najbardziej mino iż za kiełbasę nie chciał mi sprzedać traktoru ;/

ZbyK - Różnie to z Nami było ale gdy dołączyłem do Ekipy po raz XX raz, to zauważyłem, że nie jesteś takim człowiekiem za jakiego Cię miałem, poznałem Ciebie na nowo i okazałeś się dobrym śmieszkiem z którym można pożartować i wiem, że wszystkie decyzje jakie podejmowałeś, miały jakiś konkretny powód. Dalej rozwijaj ten serwer, bo wiem, że stać Cię na wiele więcej.

Oxygeny - My tak średnio się znamy prawie w ogóle ale robisz świetne streamy i nie poddawaj się mimo iż jest mało widzów na nich, bo przyjdzie kiedyś taki moment, że wybijesz się, a Ty nawet nie zauważysz kiedy to się stało.

Bolek. - Do tej pory jakoś nie jestem do Ciebie przekonany i raczej nigdy nie będę ale pomagasz Zbysiowi w rozwoju serwera, więc chwała Ci za to.

 

Teraz lecę po kolei z listy moderatorów forum, ponieważ nie pamiętam wszystkich i będzie alfabetyczni i tak wiem, że kogoś pominę ale co tam.

BarteckY - Janusz biznesu zaraz po mnie, wzorozy członek mojej org. oraz nałogowiec jakich mało.

BartekZRK - Bratuś z Tobą czasem często pisałem, a czasem w ogóle ale ogółem dobrze Ciebie wspominam.

BlobsoN - Walcz o Admina do samego końca, gdybym mógł, to oddałbym Ci moją rangę.

Darek - Pamiętam jak zawsze drzwi otwierał, wystarczyło do niego napisać "Darek, otwórz" i gotowe :D

DuSzKu - Kiedyś był dobrym obywatelem 4life, dbał o swoich ziomków ale po awansie i dłuższym graniu ma na wszystko wyjebane xDD

EpiK. - Pakuj dalej, ktoś Zbysia musi ochraniać :P

hoopak - Spokojny i wykształcony chłopak, do niego jak do prawdziwego lekarza, zawsze pomoże.

kalahim - Uważałem go za drugiego Damian.'a ale po dłuższym czasie zauważyłem, że tak nie jest - być może nie był do mnie przekonany ale w porządku gracz.

Lukasz1393 - Nie polecam, załatwić coś u niego, to tylko za polubienia :D A tak na poważnie świetny Admin i nawet można z Nim pożartować.

Lukos - Świetne audycje prowadził i był dobrym Supporterem, dobrze wspominam go.

MrAsfurix - Asfalt (beton) jakich mało :D Świetny odwalacz i nie boi się krytyki graczy bądź Administracji i tak trzymać.

Namik209 - Dobry chłopak, świetny Supporter i nic tylko życzyć Ci awansu.

nukill - Teraz tak średnio trzymaliśmy się ale kiedyś, to graliśmy częściej - stare dzieje.

RasTi - Miałem chyba dobry kontakt z Tobą i nie podpadłeś mi jakoś, więc nic złego o Tobie napisać nie można. Powodzenia i życzę awansu.

RaveX - To samo co RasTi.

Rudy97PL - nie wiem dlaczego on w ogóle jest w Administracji ale może dlatego, że jest rudy :D A tak na poważnie fajnie się z Nim żartuje - dusza towarzystwa.

Siverius - Na początku miałem Ciebie za takiego jak Bolek. ale okazałeś się później być w porządku osobą, więc polecam. Pozbądź się brata z Administracji, to w końcu awansujesz ;)

TheTomson - Dobry z niego ziomek, nie wadzi nikomu, tylko czasem normy nie zrobi i stara się - Oby tak dalej :D

V0te - Stara gwardia 4life, dobry handlarz ale daleko mu jeszcze do mnie ale widać w nim potencjał.

GREGORY - Szkoda, że tak wyszło ale zasługiwałeś na tego RCON'a i każdy z Adminów oraz Supporterów myśli tak samo no ale cóż może kiedy indziej.

Szender - Bardzo dobry człowiek, powinien wrócić na rangę i myślę, że wszystko da się jakoś wyjaśnić. Powodzenia.

 

Dopisuję osoby o których zapomniałem:

Hyak - Świetny Admin, mieliśmy plany robić A&A ale jak to w życiu, nic z tego nie wyszło. Zapewne i tak kłócilibyśmy się, czyje imię ma być pierwsze Kappa

FaceTQ - Z początku był kwas, bo naskoczył na mnie, że koledze prawko zabrałem ale przeprosił mnie i później było w porządku - nie każdego stać na takie coś, szacun.

Wujcio_BS - Nigdy nikomu chyba nie zaszkodził, ogarniętych chłopak i wydaje mi się, że wie czego w życiu chce.

 

Wiem, że nie wszystkich wymieniłem ale wymieniłem tych, których najbardziej powinienem wymienić - tak mi się wydaje.

Dziękuję wszystkim członkom organizacji Pokolenie. Dziękuję Wam, za to że zechcieliście do niej dołączyć. Wydaje mi się, że chyba dobrze ją prowadziłem, a co dalej z Nią będzie, to tego nie wiem.

 

Było wiele wiele bardzo wiele miłych wspomnień, a tych złych już nie pamiętam. Zawsze gdy odchodziłem miałem jeszcze ten "ból", że odchdzę ale teraz tego nie odczuwam.

Osiągnąłem wszystko co mogłem tutaj osiągnąć. Nigdy mi nie zależało na żadnym Liderze frakcji, ponieważ nie miałem takiej potrzeby, aby prowadzić cokolwiek.

 

To nie jest fejk, tym razem nie pisze mój brat tylko piszę to ja Admaxis. Wypaliłem się już w MTA i nie odczuwam dalszej potrzeby bycia na tej platformie.

Serwerowi życzę dużych sukcesów, bo wiem że stać go na wiele więcej.

 

Wiem, że 99.99% tego całego nikt nie przeczyta ale nie żałuję że wróciłem na rangę, dzięki właśnie temu mogłem poznać bliżej różnych ludzi i ich cechy charakteru.

Jest to dla mnie koniec pewniej przygody z tą grą i początek czegoś nowego. Na pewno jakiś czas jeszcze na forum będę zaglądał, aż w końcu powoli przyzwyczaję się do czegoś innego.

 

Proszę rangę zabrać mi 1 grudnia, bo kto wie, może jeszcze kiedyś wrócę :) Pa!

Edytowane przez Admaxis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin