Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.


Kwiatek200
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wasz wszystkich, graczy i miłą administrację ;)

Moim pomysłem jest serwer TeamSpeak 3 dzięki któremu będziemy mogli rozmawiać wzajemnie ze sobą.
Jeżeli zamierzacie stworzyć taki serwer, to mogę wam bardzo pomóc. Sam mogę taki dla was stworzyć lecz nie wiem czy jest wam potrzebny.
Dlaczego akurat TS3:
- więcej opcji
- rangi/permisje
- lepsze zarządzanie kanałami
- muzyka

- jakość rozmów

To wszystko z mojej strony, 
                                              Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi jest przyzwyczajona do TS3 Zajmuje się tym na co dzień. Wielu ludzi jak przychodzi na mm chcę się obsługiwać jak TS3. Wszystkie inne rzeczy są dobre mógł bym od sb z ts wziąć techników (moich kolegów z administracji xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nwm. wdł mnie powinno zostać mumble, bo gracze się już przyzwyczaili do tego, wiec bardziej to obczajaja, niz ts3. ts3 moze ma wiecej opcji, ale jakby trzeb bylo to przenosic, to trzeb bd pobrac ts i isunac mumble. z czego licz sie z czasem przeniesienia, i tym, ze wiekszosci se nie bd chcialo pobierac ts, i na nowo opczajac.

 

jestem za mumble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie nadaje bo np taki TS3 teraz by zrobił wszystko bo były by tam takie kanały jak SAPD itp a przecież frakcje gdyby były na innych serwerach głosowych to pościgu czy inne akcje rp z frakcji nie miały by sensu, a jeszcze to więcej roboty dla administracji, ponieważ musieli by być tu i tu z powodu tego aby spr czy nie ma tak zwanego "burdelu" na kanałach w sensie słownictwo i inne sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin