Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ubezpieczenia pojazdów


Szwaggier:*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:Szwaggier:*

Opis propozycji: Mam do zaoferowania pewien biznes a mianowicie: Agencję Ubezpieczeniową.

Każdy wie, iż byłaby to praca, myślę ciekawa ^^ lecz wspolpracowalibysmy z innymi służbami, czyli nie tak standardowo: jakiś cj rozbija auto i chce abym pokryl koszty naprawy.. Nie! Tak nie będzie. Dzialalibysmy na takiej zasadzie: jest incydent, jesteśmy wyzwani na miejsce zdarzenia przez klienta, policja ustala okoliczności a następnie po oszacowaniu strat wypłacamy odszkodowanie. Haczyk polega na tym, że osoba, która jest sprawcą odszkodowania nie otrzyma, lecz dostaje mandat z Policji i koszty naprawy ofiary i swoje pokrywa sama. Wiadomo, nic za darmo, wymagane będą składki OC oraz AC. Myślę że składki będą zależne od pojazdu i przebiegu. Za nieopłacone ubezpieczenie OC policja wystawia mandat w wysokości myślę 1000pln ( w rzeczywistości jest ok 5tys mandatu). Biuro mieściło się w SF aby każdy miał łatwy i szybki dostęp. Chyba wszytko opisałem :) Do zobaczenia!

Coś od siebie: Mile widziane poprawki lub własne pomysły co do tego biznesu, na początek myślę że chętne 2-3 osoby pomogą mi to rozkręcić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tez zostało ujęte w moim poście, a mianowicie: ubezpieczenie rośnie wraz z modelem pojazdu oraz przebiegu. Nie mowie szczegółowo ile to będzie kosztować, ponieważ potrzebuje motywacji.. tzn. Musze wiedzieć czy mogłoby być to wdrożone czy też nie? Jeśli administracja wyrazi zgodę to aktywacja ubezpieczeń, to kwestia myślę 2-3 dni, ponieważ potrzebuję myślę max 4-5 rzeczy:

-biuro

-skrypt na zasadzie potwierdzenia opłaconego ubezpieczenia

-cennik widoczny dla klientów

-jakieś służbowe konto, na którym będzie można trzymać pieniądze, oraz podgląd kto zapłacił..

-jakieś symboliczne zarobki dla pracowników

Myślę, że to najpotrzebniejsze rzeczy aby to funkcjonowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem sie na jedną twoją wypowiedź

Podobno to jest serwer "prawdziwego życia" wiec ubezpieczenie tez powinno być tak, czy nie?

.

Jak z prawdziwego życia, to może jeszcze ubezpieczenia zdrowotne?

Ja masz to leczysz sie z ubezpieczenia, a jak nie to płacisz z własnej kieszeni?

 

Szczerze jestem na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin