Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[RCON] Moja aktywność/przeprosiny......


Oxygeny
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu kiedy wróciłeś, nic praktycznie pożytecznego dla serwera nie zrobiłeś, wbiłeś parę razy na komponenty, zrespiłeś sobie pare aut i dałeś im full tune, zrobiłeś pare live, zagrałeś pare razy na live - czyli praktycznie to co każdy gracz potrafi ( nie licząc respienia aut )

 

Braku czwartego rcon' a ( ciebie ) nie odczuwam, nawet jak jesteś na serwerze, to tego nie odczuwam.

Zawsze podejrzewałem że coś do mnie masz :)

Szkoda, że ukazujesz to w taki sposób.

Zapamiętam to sobie.

 

Najsmutniejsze jest to, że ludzie widzą tylko to co jest złe.

 

Jak zrobisz coś dobrego ktoś Cię chwali za każdym razem?

Nie.

 

Tylko jak robisz coś złego, to każdy Ci to wypomni.

 

Takie jest życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od momentu kiedy wróciłeś, nic praktycznie pożytecznego dla serwera nie zrobiłeś, wbiłeś parę razy na komponenty, zrespiłeś sobie pare aut i dałeś im full tune, zrobiłeś pare live, zagrałeś pare razy na live - czyli praktycznie to co każdy gracz potrafi ( nie licząc respienia aut )

 

Braku czwartego rcon' a ( ciebie ) nie odczuwam, nawet jak jesteś na serwerze, to tego nie odczuwam.

Zawsze podejrzewałem że coś do mnie masz :)

Szkoda, że ukazujesz to w taki sposób.

Zapamiętam to sobie.

 

Najsmutniejsze jest to, że ludzie widzą tylko to co jest złe.

 

Jak zrobisz coś dobrego ktoś Cię chwali za każdym razem?

Nie.

 

Tylko jak robisz coś złego, to każdy Ci to wypomni.

 

Takie jest życie.

 

 

Sam nie wiem czemu napisał takie rzeczy o Tobie.

Nie przeczytał, że 'mieszkasz sam' i że 'masz trudną sytuację w życiu'? NIE. Chyba niedokładnie czytał Twojego posta.

Po czym napisał takie bzdury do Ciebie. . . 

Ja nic do Ciebie mam. Głowa do góry ziomeczku.

I jak by to, to pisz do mnie o każdej porze na FB - zawsze Cię wysłucham... I Ci w miarę możliwości pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z duszkiem, nic pożytecznego nie zrobiłeś. Moim zdaniem jak już masz być i mieć tą range to lepiej żeby ci dali administratora

Rozumiem waszą opinię :)

Szkoda tylko, że za każdym razem jest tak, gdy ja czyniłem swoje obowiązki np. Banując czy mutując to ktoś próboje "mnie ud****ć"? 

Nie no zawsze tak będzie i było, że ktoś próbował się jakoś "odgryźć".

Ale ja nie muszę się tłumaczyć, ten post jest w pełni od mojej osoby, nikt nie kazał mi tego pisać.

A to, że każdy ma swoją opinię rozumiem, nie będzie to miało wpływu ŻADNEGO na moją rangę ^^.

"Hejty" były zawsze i wszędzie. A gdybym miał się tym przejmować jak każdy z was, 80% społeczeństwa popełniłoby samobójstwo.

Reszta która by została, to właśnie osoby które tylko piszą coś o kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin