Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nara


Alexon100
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chcialem sie z wszystkimi sie pozegnac mimo ne nikt mnie nie zna i nie lubi . spokojnie to nie przez kare ktora dostalem 5 minut temu tylko tak poprostu serwer mi sie znudzil caly czas ten sam serwer no ale to byly swietne 115 godzin przegrane na serwerze ;D moze wroce kiedys ale nie jestem pewny. bawcie sie dobrze aha zapomnialem wspomniec ze moj stary nick na serwerze to byl Hogaty100 ale zmienilem bo sie wszysty ciepiali. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie wierze. znasz powiedzenie takie jak:

- nie chwal dnia przed zachodem slonca?!

jak tak, to czemu mowisz, ze cie nikt nie lubi :D nie znam cie, ale moze bym cie polubil, moze przegral kolejne 115h :P a tkw. to nie bd glupi, nie odchodz. jak masz odejsc, to mam widziec za 1-2 tygodni nowy temat, w ktorym ty napisales powracam :)

 

no, ale puki co, to sie trzeba porzegnac. to wiec... do zobaczenia za 1-2 tygodni ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no nie wierze. znasz powiedzenie takie jak:

- nie chwal dnia przed zachodem slonca?!

jak tak, to czemu mowisz, ze cie nikt nie lubi :D nie znam cie, ale moze bym cie polubil, moze przegral kolejne 115h :P a tkw. to nie bd glupi, nie odchodz. jak masz odejsc, to mam widziec za 1-2 tygodni nowy temat, w ktorym ty napisales powracam :)

 

no, ale puki co, to sie trzeba porzegnac. to wiec... do zobaczenia za 1-2 tygodni ;p

Moze napisze posta ze powracam ale pewny to nie jestem ;D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin