Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Kiedyś moja historia też musi mieć swój koniec.//Borek.


Borek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by tu wam powiedzieć. Chciałbym wam podziękować za te 1400h które spędziłem na tym serwerze przez prawie rok czasu.
Z góry zaznaczam, że nie odchodzę na stałe. Powodem mojego odejścia jest ciągłą monotonność na serwerze. Nie to że jest nudny
ponieważ jest on bardzo dobrze rozwinięty lecz wina leży bardziej po mojej stronie. Majątku jak nie miałem tak nie mam nadal
co jest z grubsza tylko i wyłącznię moją winą. Może wymienię parę osób które w moich oczach zdobyły uznanie:


Wujcio BS- Prowadz SAPD tak jak to robisz ponieważ wreszcie panuje tam odpowiednia dyscyplina :).Dzięki za szansę w SAPD oraz za awans.

Hsdfzawieszkagra- Suppku dzięki za te czasy na mm oraz te w SAPD. Może kiedyś się zobaczymy.

Łukasz1393- Dziena za to co robiliśmy kiedyś na gieldzie LV z moja FCR-900 bardzo dobrze to wspominam. Prowadz TSA i nie pozwól
aby ta frakcja upadła ani stała się biznesem.

Pepsi*- Graty admina oraz Zarządu SAPD. Obyś tam został na dłużej. Powodzenia w przygodzie na serwie.

Kalahim TheKruzii Lazur- Was będę najlepiej wspominał. Waszę osiągnięcie które nosi nazwę "Prowokatorzy" to coś niesamowitego
włożyliście w to wiele pracy. Powodzenia :)

Baker- Bakier bakier bagieto leć wyżej w tych sapdach. Dostan awans wreszcie na tego admina. Kontakt FB jakby co jest.

BarteQ- Dresik Suppku ty się nigdy nie zmieniaj. Wspomnien za dużo nie mam z tobą poza tymi dobrymi czasami w SAPD oraz na MM.
Trzymaj się i do zoba kiedyś.

Dominik997- Wreszcie ta końcówka nicku ci pasuje. Było dużo spin pomiędzy nami za czasów TSA ale bądz co bądz zawsze dobre relacje wracały. Trzym się i cisnij w góre w Policji.

Krypton- Pyton105 siemano. Dostań się na tego Suppka i przestań odwalać a na pewno będziesz miał większę szanse. Do uslyszenia kiedys.

Siverius- Silver my kontakt fb mamy jakbyś coś chciał to wal śmiało. Do zoba,

Pumber- Pumber zrób wreszcie tą swoją czerwoną rakiete. Podtrzymaj organizacje.

Silny- Silny silny ty dobrze wiesz za co masz moje uznanie. Trzymaj dyscypline w TSA a może wreszcie ci pracownicy wyjdą na odpowiednich ludzi

 

Eryk* -No Cola pamiętasz czasy holowników XD ? To są wspomnienia. Trzymaj się i wracaj na admina.

 

Stasia105- No stasia te czasy w TSA z twoim bratem w roli głównej. Pracuj w TSA i przestań odwalać były atmin

Wymieniłem tylko pare osób bo za dużo byłoby pisania. Mam nadzieję że zobaczymy się kiedyś jeszcze na 4lifie.

RConom nie będę za nic dziękował bo jeszcze będą notki typu "Liże rów" czy coś takiego.

Pozdrawiam was wszystkich i jakby ktoś chciał mieć ze mną kontakt to PW forum a podam FB.

Do zobaczenia w przyszłości.

No i bym zapomniał. Wesołych Świąt wszystkim oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin