Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4LIFE RECORDS (ver. 3.0)- Czyżby... reaktywacja? Sugestia TwinTurbo


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

QbDeL2d.jpg


4LIFE RECORDS - instytucja, którą rozwijały trzy osoby - Diabelek, Kibol1908 oraz FaceTQ. Z czasem dołączył czwarty właściciel - TwinTurbo. Dokładnie rok temu mimo wielu starań Diabelek oraz Kibol1908 rozwiązali szeregi firmy. Próba ponownego działania korporacji 4LR ver. 2.0 zakończyła się porażką. W ostateczności powstało Noise' Records (później Noise' New News), założone przez Khalife, Answera, ShowMe i TwinTurbo. W ostatnich czasach również i to nie dotrzymało swojego żywota.

__________
___


Cześć. Jestem TwinTurbo, stary gracz serwera 4Life. W grudniu poprzedniego stoczyłem spór między dawnymi właścicielami znakomitego biznesu serwerowego. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie ta sytuacja z.. no chyba wiecie. Postanowiłem, że zreaktywuję tę starą korporację, szczególnie, że na serwerze nie ma obecnie żadnej gazetki. Niestety, ale muszę dużo pozmieniać w formie działania biznesu. Nie będzie radia. Stawiam krótko - dobrze rozwinięte RP INGAME oraz rozwinięte składniowo i graficznie gazetki. Cały system opierać będzie się na tym sprzed roku.

Gazetki, wywiady, eventy - stawiam tylko i wyłącznie na te trzy elementy w działaniu korporacji. Jednak - innowacyjność eventów lub konkursów, ciekawość wywiadów na takim poziomie, że cj@wp.pl z gałami w kompocie będzie je czytał, a gazetki profesjonalne i dopracowane niczym w najlepszych serwerach FullRP, będa sprawiać, że mimo tylko trzech rzeczy, będziemy czuli, jakby było ich więcej.

RolePlay - temat dość dyskusyjny, aczkolwiek moją decyzją byłoby wprowadzenie FullRp. Zaraz zaraz... [w]FullRP[/w] w gazetce?! A no właśnie tak. Spotkałen się z wieloma gazetkami, a ich poziom wyglądał następująco: "/me wycionga mikrofon; /me przykłada go do ust; /me muwi etc." No nie, nie o to w tym chodzi. Szczególną uwagę będę zwracać na umiejętnym posługiwanii się komendami /me oraz /do.

__________
___


Na koniec chcialbym oddać głos Wam, graczom oraz Administracji. Dodałbym więcej grafik, ale jestem padnięty. Spodobałby Wam się ów taki projekt? Piszcie co zkienić, co dodać. Przyjmuję krytykę, śmiało komentujcie :)

Pozdrawiam,
TwinTurbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł sam w sobie spoko - prowadziłem NNN jakiś czas, ale nie ma chętnych do tego niestety, ludzie tutaj grają tylko dla szmalu, nie dla zabawy (większość) przez co ciężko Ci będzie rozkręcić ten biznes.

Ewentualnie przyjmiesz osoby które przekopiują internet i tyle.

Jeszcze za czasów 4LR, XQ co miesiac ofiarowal wlascicielpwi 200k, a on rozdzielal miedzy najlepszymi. (No i sobie.. te.. 100k? Hihi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, słaby pomysł. Było już to na serwerze ok. 2 razy,  i za żadnym razem to nie wypaliło, ponieważ piszący owe wątki nie potrafili zastosować się do poprawnej Polszczyzny, nie wiedzieli gdzie stawiać znaki interpunkcyjne co wiązało się z nasranymi kropkami i przecinkami wszędzie gdzie się dało. Jeśli już wyżej wymienione rzeczy były w miarę dobrze zastosowane, to wywiad składał się z 5 pytań, które na dodatek zostały dodane na 'odwal się'. Właściciele biznesu starali się na początku to utrzymać, a z czasem wypalali się i odchodzili. Według mnie, nie powinno to powstawać już w ogóle, a jeśli już to niech to będzie pod stałym  okiem Administracji RCON. Tyle mam do powiedzenia, dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pomysł sam w sobie spoko - prowadziłem NNN jakiś czas, ale nie ma chętnych do tego niestety, ludzie tutaj grają tylko dla szmalu, nie dla zabawy (większość) przez co ciężko Ci będzie rozkręcić ten biznes.

Ewentualnie przyjmiesz osoby które przekopiują internet i tyle.

 (No i sobie.. te.. 100k? Hihi)

 

Pod hajs? Oj nie. Co do pomysłu podobnie jak hyak no niestety ale nie znajdziesz do tego ludzi a jak znjadziesz to tylko po to aby autem biznesowym pośmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwinTurbo, kiedyś jak czytałem te wasze wywiady to po prostu chciało mi się płakać ze śmiechu, zadaliście 3/4 pytania i na tym koniec... A w wywiadzie chodzi o to żeby jak najwięcej rzeczy dowiedzieć się o osobie która odpowiada nam na pytania. Po drugie, tak jak napisał Hyak za darmo nikt nic nie będzie robić, bo po co mają tracić czas na coś za co nie zostaną wynagrodzeni? Jeśli jesteś stałym graczem tego serwera to może masz jakiś lepszy kontakt z Administracją RCON więc możesz zagadać o jakieś małe wynagrodzenie, oczywiście zależne od rangi, nie za duże nie za małe. : - ) Praca w zarządzie takiego biznesu to bardzo duży obowiązek, pisanie regulaminów, materiałów szkoleniowych -- ogólnie zarządzanie taką grupą. 

Jeszcze jedno o wypłatach: Powinniście zrobić sobie taki formularz na google, uzupełnić go i każdy z waszych pracowników, mógłby go uzupełniać raz w miesiącu a osoba zarządzająca tym biznesem podlicza to i wysyła do RCON -- Wtedy RCON wpłaca gotówkę do bankomatu. Bo zauważyłem że ktoś wyżej napisał że RCON dał 200k a ten rozdawał pracownikom a sobie zostawiał resztę.. Nie powinno być czegoś takiego bo nie jest to fair wobec swoich pracowników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TwinTurbo, kiedyś jak czytałem te wasze wywiady to po prostu chciało mi się płakać ze śmiechu, zadaliście 3/4 pytania i na tym koniec... A w wywiadzie chodzi o to żeby jak najwięcej rzeczy dowiedzieć się o osobie która odpowiada nam na pytania. Po drugie, tak jak napisał Hyak za darmo nikt nic nie będzie robić, bo po co mają tracić czas na coś za co nie zostaną wynagrodzeni? Jeśli jesteś stałym graczem tego serwera to może masz jakiś lepszy kontakt z Administracją RCON więc możesz zagadać o jakieś małe wynagrodzenie, oczywiście zależne od rangi, nie za duże nie za małe. : - ) Praca w zarządzie takiego biznesu to bardzo duży obowiązek, pisanie regulaminów, materiałów szkoleniowych -- ogólnie zarządzanie taką grupą. 

Jeszcze jedno o wypłatach: Powinniście zrobić sobie taki formularz na google, uzupełnić go i każdy z waszych pracowników, mógłby go uzupełniać raz w miesiącu a osoba zarządzająca tym biznesem podlicza to i wysyła do RCON -- Wtedy RCON wpłaca gotówkę do bankomatu. Bo zauważyłem że ktoś wyżej napisał że RCON dał 200k a ten rozdawał pracownikom a sobie zostawiał resztę.. Nie powinno być czegoś takiego bo nie jest to fair wobec swoich pracowników.

 

 

Pozdrawiam

"Kiedys" - to znaczy kiedy? Zalezy o czy o 4LR, czy Noise New News :P. Zgodze sie, mozna cos ogarnac na Dysku Google. Znakomity pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że spoko pomysł. Niekiedy sam czytając niektóre gazetki łapałem się za głowę i chciało mi się płakać. Fajnie przedstawiłeś pomysł, tylko podstawowym problemem są ludzie do takiej roboty. Musiałbyś ich czymś zachęcić ($$$), bo inaczej nici z tego.

Poza tym gazetki Full RP to git pomysł, bo nie oszukujmy się, ale poziom RP na tym serwerze imponujący nie jest. Ktoś by mógł poczytać i trochę się z tego nauczyć. Osobiście popieram pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat wygląda następująco. Chcesz założyć gazetkę? Nie ma sprawy. Ale na kasę od Administracji RCON nie powinieneś liczyć, ponieważ zakładasz biznes, który powinien w jakiś sposób sam siebie utrzymać. Od niedawna zauważyłem, że biznesu były tworzone tylko dla kasy, bo w końcu dostają ją od Administracji RCON i to nie małe kwoty. Ale co z tej kasy skoro to są wypłaty dla pracowników? Znając życie to pracownicy otrzymają łącznie z 70k +/- a wypłata była załóżmy 100k i co z resztą kasy? Aaa, no właśnie, zostaje w kapsie założyciela. I było tak zawsze, nie ważne kto prowadził biznes. Robili tylko tak żeby jak największa kasa trafiła na ich konto. Jak wspomniałem wyżej to każdy biznes powinien sam na siebie zarobić, na pojazdy/ wypłatę/ bazę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat wygląda następująco. Chcesz założyć gazetkę? Nie ma sprawy. Ale na kasę od Administracji RCON nie powinieneś liczyć, ponieważ zakładasz biznes, który powinien w jakiś sposób sam siebie utrzymać. Od niedawna zauważyłem, że biznesu były tworzone tylko dla kasy, bo w końcu dostają ją od Administracji RCON i to nie małe kwoty. Ale co z tej kasy skoro to są wypłaty dla pracowników? Znając życie to pracownicy otrzymają łącznie z 70k +/- a wypłata była załóżmy 100k i co z resztą kasy? Aaa, no właśnie, zostaje w kapsie założyciela. I było tak zawsze, nie ważne kto prowadził biznes. Robili tylko tak żeby jak największa kasa trafiła na ich konto. Jak wspomniałem wyżej to każdy biznes powinien sam na siebie zarobić, na pojazdy/ wypłatę/ bazę.

Dlatego fajnie przedstawil kolega powyzej - formmularz na Dysku Google. Wlasne pieniadze na biznes? To sa za duze kwoty. Juz przy zakladaniu GFSA sie.przekonalismy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w NNN przed ostatnim usunięciem i tylko ja starałem się coś pisać. Inni za darmo za przeproszeniem d**y nie ruszyli. Wątpie, aby bez pieniędzy ten biznes wypalił, ponieważ większość liczy na dużo pieniędzy za gazetkę która ma 2 zdaniani i w co 2 słowie błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł!

Jak dobry pomysł? Dobrze sie słyszysz, cb zaledwie pierwszy raz widze i ty "dobry pomysł" napiszesz podanie do tego biznesu i co? Tylko autami byś pewnie jeździł. Pozdro...

A co do biznesu, to co ostatnio dowiedziałem się, że bedzie cos innego z biznesami, sami się dowiecie. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin