Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dobry komputer do 3,500Zł? (Jakieś propozycje?)


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,piszę ten temat ponieważ mam w planach wreszcie zakupić swój pierwszy komputer,ponieważ zawszę miałem i mam nadal laptopa więc nie znam się zbytnio na komputerach i nie wiem zbytnio na co zwiększyć uwagę przy kupnie jego,za jaką cene,gdzie i jak będzie dla mnie lepiej.( Nigdy nie składałem komputera,więc na części abym składał będzie problem.

 

 

 

Więc tak,chciałbym abyście mi doradzili,jaki komputer najlepiej zakupić do 3,500Zł najlepiej tak 2500/3000zł max jak już by dużo zmieniło w parametrach to te 4.000zł ale to tylko jak będzie jakiś wyjątek w dobrych parametrach. Czego wymagam?

 

  • Aby chodził mi CS GO na minimum 100 fps,najlepiej tak standardowo te 150/250fps.
  • Aby mi chodziło GTA 5 bez ścin,mniej więcej na średnich ustawieniach gry.
  • Aby działy normalnie bez lagów takie gry jak DayZ Standalone czy też H1Z1
  • Aby szybko się włączał,odtwarzał płyty normalnie.
  • Aby szybko pracował,także aby chodziło na nim dużo nowszych gierek.
  • Kupić tanio,a dobry.
  • Prosiłbym także jakbyście dawali jakieś propozycje,czy tez linki czy coś,to wypiszcie parametry jakie najlepiej aby je miał.
  • Aby nie trzeba było w nim za dużo zmieniać.
  • Aby miało dobrą kartę dźwiękową jak i też inne. 

Teraz druga rzecz,mieszkam w kaliszu wlkp,gdzie mógłbym zakupić taki komputer aby był na gwarancji ( Nie w jakiś marketach).

Także z allegro raczej nie chce,nie chce żadnych używanych komputerów bo nie wiem co w nich siedziało.

Także,na co mam zwrócić uwagę przy kupnie? Tak jak mówiłem do ceny najlepiej 3,500zł.

 

 

Dodam taką ciekawostkę,że tego laptopa mam od 2012 rocznika,jest to laptop gamingowy,kupiłem za 3300zł,za ile teraz mógłby pójść?

Edytowane przez RasTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złóż sobie kompa na jakiejś stronce z odpowiednimi komponentami, tam wszystko będziesz miał opisane czy dany podzespół współgra z pozostałymi i tak sobie złożysz 1 PC'a. 

W tym problem,że ja nawet nie znam się na częściach nie wiem od czego zacząć,nawet nie wiem jak wyglądają podstawowe częsci kompa bo zawsze miałem laptopa,także nigdy nic nie zamawiałem przez internet więc to wgl ;/ Jestem zielony w tych sprawach dlatego prosze Was o pomoc,wypisane jakiś linków i parametrów tych komputerów czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin