Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę naprawdę + przeprosiny dla Jarzuna..


Hasha
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak dzisiaj byłem już ostatni raz na serwerze, zobaczymy się za 'X' dni. Odchodzę, ponieważ muszę coś sobie przemyśleć. Chciałem podziękować wszystkim, dzięki którym chciałem tutaj codziennie wracać. Nie obyło się także bez takich osób przez których nie chciało się grać. Spędziłem na serwerze ponad 100h może i mało w porównaniu do innych ale przez te 100h świetnie się bawiłem na serwerze. Poznałem tutaj wielu naprawdę spoko ludzi, których chciałbym tutaj wymienić. Taka mała 'Tablica Zasłużonych': 
 

Hrydziu - dzięki za pomoc w ogarnięciu serwera, wczorajszy odpał był najlepszy i ten co mi Elegy ukradłeś 

Tigerro - największy bot na serwerze, ale także chłopak z wielkim poczuciem humoru

byalkoo - nolife na magazynierze i CJ który wygniata tyłek w Mananie

Madixa - miałaś najlepsze audycje na SoundFM, dzięki którym chciało się pracować na magazynierze, po prostu zakochałem się w Twoim głosie

Daniel.. - najlepsze odpały na magazynierze i Ciebie jako pierwszego poznałem
Dziewiatka - CJ, który miał prawie najlepsze rymy, bo ja miałem najlepsze

Kasia105 - najlepsza koleżanka z chatu premium KCKCKC <3

 

Teraz kilka słów do Jarzuna.. przepraszam Ciebie za to, że podałem Twoje dane osobowe nie wiedziałem że nawet jak zamaże litery to nadal będzie za to ban. Chciałbym także powiedzieć, jak tak na mnie wjechałeś od razu i zacząłeś wyzywać nie było fajne. A z tymi danymi to był mój błąd już nigdy go nie popełnię. Obiecuję. Nie zachowujmy się jak dzieci, bądźmy dorośli. Szanujmy się Jarzun.. Te kilka drobnych, które Tobie przesyłałem to była taka forma przeprosin, jak i także pożegnania.

 

Do zobaczenia za 'X' dni, będzi mi brakowało tego serwa jak i was.. Mam nadzieję, iż po moim powrocie wszyscy będziecie w takiej samej 'ekipie', chodzi mi głównie aby nikt nie odszedł. Dziewiatka jak wrócę to czekam na moje 50k. 

                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                       Wesołych Świąt, Hasha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin