Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa Neon


Neon.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko witam was bardzo serdecznie z tej Strony Neon.Dnia 2016-12-28 przewaliłem około 1 000 000 PLN / 900 0000 PLN i naprawde nie mam ochoty już grać.Dziekuje wam bardzo za te 1700h spędzone naprawde ich nie zaluje ale serio takie miałem emocje ze z 1mln zrobie 1.5mln i kupie turka a tu 42pln mi zostało.Chciałbym między podziękować za dlugo spędzony czas takim osobą jak:

BarteQ

Baker

Krypton

YankeeS

DarkAliens

Iluminata

Achilles90

CoNeSeR

Czesiowy

Greyna

Gycek

Kasia105

Siverius

Hsdf

Dominik

BartekZRK

Byalkoo

Hrydziu

                                                                                                                                                                     TOBIASZEK63

i bardzo wiele innych nawet i połowe serwera kogo nie wymieniłem przepraszam, ale nie mialem czasu trzymajcie się

Wroce za jakiś czas jak wrócą chęci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym.

Gracz wróci za 2 dni znów.

 

Tak zawsze było.

Srałeś dzis?

Ja przerwe zrobiłem jak mam cie wymienić jak ty mnie przezywasz.

 

 

Kiedy Cię wyzwałem? :D

 

 

 

Poza tym.

Gracz wróci za 2 dni znów.

 

Tak zawsze było.

dobra klej ware twoje zycie to gra 4life i forum,kiedy wkońcu zrozumiesz że jestes skończony?

 

 

I Ty po tym chcesz do SG4L powracać? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin