Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodze :/


AleksGaming*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odchodze ponieważ prawdopodobnie posypał mi sie dysk w komputerze i nie mam hajsu zeby go naprawic :( i tak dla bardziej ciekawskich :

Operating system not found

- w biosie nie wykrywa dysku twardego.

Jak ktos ma pomysly moze tu napisac czasami zerknę :/ tym czasem Dziekuje wszystkim za gre i mam nadzieje do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodze ponieważ prawdopodobnie posypał mi sie dysk w komputerze i nie mam hajsu zeby go naprawic :( i tak dla bardziej ciekawskich :

Operating system not found

- w biosie nie wykrywa dysku twardego.

Jak ktos ma pomysly moze tu napisac czasami zerknę :/ tym czasem Dziekuje wszystkim za gre i mam nadzieje do zobaczenia

 

 

Sprawdź kabel od dysku, wymień go, lub podepnij w inne miejsce na płycie głównej. Jeżeli to nie pomoże, a masz płytę z systemem, możesz spróbować albo naprawić system, ale zainstalować go ponownie. Możliwe, że po prostu uszkodziło Ci się MBR i wystarczy go tylko naprawić ; ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchodze ponieważ prawdopodobnie posypał mi sie dysk w komputerze i nie mam hajsu zeby go naprawic :( i tak dla bardziej ciekawskich :

Operating system not found

- w biosie nie wykrywa dysku twardego.

Jak ktos ma pomysly moze tu napisac czasami zerknę :/ tym czasem Dziekuje wszystkim za gre i mam nadzieje do zobaczenia

 

Też miałem kiedyś podobny problem wejścia odłączyłem podmuchałem by kurz wytępić wczepiłem nowy dysk nie reagowało dalej dałem stary i zaczęło trybić :D

 

Może pomoże jak nie to trzymaj się ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin