Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadszedł czas aby...Styrany RasTi


RasTi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,a zarazem chciałbym się z Wami pożegnać ponieważ odchodzę z serwera.Moim jednym z paru powodów odejścia jest monotonność,oraz brak możliwości zrealizowania swoich celów.Na serwerze grałem ze względu na kumpli jak i kumpele.Na serwerze poznała bardzo dużo znajomych,wiele prawilnych mordek do których mam nadal kontakt,moim najważniejszym celem na serwerze była frakcja SAPD a w niej wysoka ranga,zarząd... ;) Niestety nie udało się tym razem,udało mi się jedynie wyszkolić parę akademii na funkcji szkoleniowca,oraz zapracować sobie na nawet wysoką rangę w SAPD,na serwerze także osiągnąłem rangę Supporta gdy miałem 300 godzin,aktualnie mam prawie 1k godzin. Moim jedynym oczkiem na serwerze była frakcja SAPD,starałem się godnie reprezentować ją jak i moje stanowisko.Na serwie nie miałem raczej z nikim spin,zawsze próbowałem uchodzić na ugodę.Dzisiaj lub jutro także zwolnię moje złomowisko,mam nadzieje że następca złomowiska będzie godnie reprezentować te miejsce,kiedyś je odkupie! Myślę że na tyle to,na serwer możliwe że będę wchodził raz na jakiś czas narazie idę popykać w GTA 5,kto ma chętnie pogram (PW forum) :)  Eluwa qumple i qumpele,trzymajcie się! Do następnego! .

Edytowane przez RasTi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin