Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Windows 10 vs Windows 7


XQward
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A KNX - co do wspierania systemów.  Co z tego że nie jest wspierany? I tak 1/2 osób korzysta dalej z 7 bo się przyzwyczaili i raczej nie ma problemów z tym że te systemy operacyjne nie są wspierane. Moi rodzice na bardzo, bardzo starym laptopie mają jeszcze win xp - nie narzekają.

 

Wiem o tym.

Jak byłem w zeszłym roku na obozie przez 9 dni poza domem, to facet z XP korzystał na małym jego laptopku.

 

Myślę że 10 jest on może trudniejszy w obsłudze niż  7 ale jak potrzebna pomoc na internecie wszystko znajdziesz 

 

Łatwe... Uwierz mi, ja nie mam z tym problemów.

Windows 10 jest łatwy w jego obsłudze.

 

@XQward, Win 10. Polecam Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja mam Windowsa 7 od lat.. Miałem windowsa 10, mój laptop go miał. Nie narzekałem, aczkolwiek łatwiej odnaleźć się w windowsie 7. Grałem sobie np. w GTA San Andreas na 10-tce i musiałem MTA za każdym razem uruchamiać jako administrator.. było to troszkę irytujące, a samo ''automatycznie uruchmaiaj jako administrator'' nic nie dawało, trzeba było nacisnąć na ikonkę prawym przyciskiem myszy i wiesz.. Zależy jak kto lubi, myślę że do gier nie ma zbytnio różnicy jaki system je obsługuje. Jest wiele youtuberów, którzy nagrywają gry na dobrych komputerach, a ich systemy są inne, każdy jeden. Twój wybór, pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaj parę złotych więcej i kup dziesiątkę, lece na niej już ponad pół roku i pięknie śmiga, osoby które piszą że 10 to taka 8.1 - albo się nie znają albo mają raka ( nie wiem ) tak czy siak windows 7 nie jest wspomagany, tak jak KNX napisał, tak samo było z XP ( xp sam akurat doświadczyłem na własnej skórze ) Osobiście z WIn 10 nie mam żadnych problemów, wszystko fajnie chodzi, z grami problemów również nie ma, wielu moich znajomych przeszło z 7 czy 8.1 na 10 i są zadowoleni, co do osób które twierdzą iż Win 10 jest trudne do ogarnięcia - ta sama zasada nie znają się/ mają raka i chcą być wszechwiedzący ale im to nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widnows 7 jest najlepszym windowsem jaki jest polecam korzystam go już 4 lata i ja żadnych problemów nie miałem Polecam 

Windows 10 Ten system służy bardziej dla firm bo to system nie do grania i nie podlega piratom jak by ktoś chciał grę piracką to nie wjedzie bo już sprawdzałem osobiście i programów też nie da rady to jest bardzo szpiegujący  system 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widnows 7 jest najlepszym windowsem jaki jest polecam korzystam go już 4 lata i ja żadnych problemów nie miałem Polecam

Windows 10 Ten system służy bardziej dla firm bo to system nie do grania i nie podlega piratom jak by ktoś chciał grę piracką to nie wjedzie bo już sprawdzałem osobiście i programów też nie da rady to jest bardzo szpiegujący system

Śmieszny jesteś... Po 1 Gdy miałem kompa z win 7 jest po prostu zwykły a win 10 w grach owiele lepiej działa niż win 7.Nie znasz się a piszesz głupoty. A co do tego to polecam ci 10 naprawde łatwa w ogranięciu i owiele lepiej się jej używa :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widnows 7 jest najlepszym windowsem jaki jest polecam korzystam go już 4 lata i ja żadnych problemów nie miałem Polecam

Windows 10 Ten system służy bardziej dla firm bo to system nie do grania i nie podlega piratom jak by ktoś chciał grę piracką to nie wjedzie bo już sprawdzałem osobiście i programów też nie da rady to jest bardzo szpiegujący system

Śmieszny jesteś... Po 1 Gdy miałem kompa z win 7 komp włączał się 1 minute mam win 10 włacza się 4 sekundy w grach owiele lepiej działa niż win 7.Nie znasz się a piszesz głupoty. A co do tego to polecam ci 10 naprawde łatwa w ogranięciu i owiele lepiej się jej używa :)
Bo miałeś starego kompa debilu :>

 

Spec się znalazł... Sam się znasz jak nwm a innych oceniasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Windows 7,łatwiejszy we wszystkim i mysle że ostatni z takim fajnym interfejsem.

 

Nie słuchaj go @XQward...

Windows 7 nie jest już wspierany, tak samo jak było z XP, tak samo jest teraz z 7-demką.

Te dwa systemy nie są już wspierane ziomeczku najdroższy. 

A on Ci bzdury opowiada.

Ja mam Windows 10 bo się to zrobiłem jak miałem 90 dniowego bana od RCONa @Bolek. w grze. . . 

I ani jednego błędu z MTA nie miałem. POWTARZAM: Ani jednego, bo przecież jestem na Waszym 4Life już od dwóch lat, bo Wasz serwer ma ma prawie 2 lata.

I szybko się nauczysz przy Windowsie 10 - łatwa obsługa, samo Ci się aktualizuje aktualizacje w tym systemie (bo mi się samo instaluje).

Zobaczysz sam jak się skusisz na Windows 10.

 

 

 

KNX system windows 7 jest nadal wspierany.

Do 2k18roku

http://www.computerworld.pl/news/404837/Microsoft.wydluza.wsparcie.dla.Windows.7.i.8.1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XQ - jak chcesz do grania to tylko 10. Chociażby przez najnowszego DirectX. Starsze gry też idzie odpalić, w najgorszym razie na wirtualnej maszynie. Minusów nie stwierdziłem ;) Z resztą cytując ostatniego swojego posta:

 

Korzystałem z 95, 98, XP, 7, Visty, 8, 8.1. Od półtora roku mam 10 i nie wróciłbym do żadnego z poprzedników.
Jest najbardziej stabilnym, ergonomicznym i wydajnym systemem MS. Korzystam na kilku urządzeniach, bez żadnych problemów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Waszego toku myślenia. Windows 7 to dwie aktualizacje w dół. Cofanie się czy idziecie w przód? Windows 10 jest systemem stabilnym w codziennym użytkowaniu jak i w grach. Jest ładniejszy, ale użytkownik siódmych okienek bez problemu się w nim odnajdzie. Nie widzę sensu stania w miejscu, warto przerzucić się na ten system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin