Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Cześć


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem co się stało, pisał w statusie - stracił dziewczynę.

Mnie też jedna kochała na pewnym serwerze (też w MTA), na 3ci dzień mnie zostawiła.

To się działo na pewnym projekcje, @ZbyK o tym wie o jaki to chodzi, bo mu opowiedziałem 1szemu.

I odpisał:

 

współczuje dosłownie 
Naprawdę szkoda, że tak stało, naprawdę Ci współczuje. Składam Ci naprawdę ogromne wyrazy współczucia z tej sprawy.

Ale głowa do góry i trzeba żyć dalej. :)

 

Ale powiedź mi: ile ze sobą byliście? Bo ja tylko 2 dni i na 3ci dzień poszła sobie ode mnie.  :(  :(  :(

Ale takie uczucie normalnie, że to szok, że to by wszystkich szlag trafił.

 

To na tyle. . . 

 

Gracz

Nie wiem jak odpowiedzieć na Twój post, ale odpowiem wprost - czy ja gdzieś kurna napisałem, że straciłem dziewczyne? Bo nigdzie nie widze.

 

Dziewczyna się mnie jeszcze trzyma, więc o co chodzi? Straciłem bliskiego z rodziny jakbyś chciał wiedzieć.

 

Współczuję straty Twojej dziewczyny, ale nie zarzucaj z góry, skoro nie napisałem tego otwarcie.

 

 

Ogólnie rzecz biorąc nie pamiętam co wczoraj wieczorem robiłem, uciął mi się film, dlatego też nie wiem gdzie mam Supporta ale mniejsza z tym, spróbuję to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin