Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przerwa aka odejście..


ENOMEK.wd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim.
Niestety albo stety, przyszła pora i na mnie. Muszę odejść od serwera, i zająć się życiem prywatnym.. Ostatnio odnowiłem kontakty z moją przyjaciółką i jestem na dobrej drodze do.. sami wiecie czego. Nie mogę połączyć tego i tego ze sobą. Trzeba w końcu wydorośleć i spojrzeć na świat przez różowe okulary bo zaniedbywałem wszystko - szkołę, przyjaciół a co najgorsze - moją przyjaciółkę. Potrafiłem siedzieć na serwerze po 8h bez oderwania się. Wstawałem rano, wracałem ze szkoły i siadałem przed komputerem i no-lifiłem na serwerze. Tak nie może być.. Na samym końcu chciałbym pozdrowić moich najlepszych kumpli, których poznałem i utrzymuje kontakty dalej, mam nadzieję że to się nie popsuje. Tak więc, lecimy ;)
kolejność nie ma znaczenia, mogłem tez zapomnieć o niektórych osobach, ale gdybym miał tak wymieniać - wymieniłbym połowę stałych graczy na serwerze..

Kirge - Oj, oj tyle co my się naodwalaliśmy to nigdy tego nie zapomnę, trzymaj się.

xyz - mamy kontakt na fejsie, za******y gość

Hyak - ooooo panie :D nie trzeba nic mówić, ty najlepiej wiesz dlaczego odchodzę, trzymamy się dalej

gibipl - giblu też się trzymamy na fejsie, elooo

Nukill - TRZYMAMY SIE I GRAMY W METKA JESZCZE CO

Michaler - nie gra już, mam nadzieję że jeszcze kiedyś wrócisz hoio, trzymaj się

Krul - wyluzowany ziomek, co my się naodwalaliśmy :D

Slay - poznaliśmy się wtedy kiedy pomogłeś mi uciec policji swoim czarnym buffkiem ;DD trzymaj się

TheSishaten - kontakt fb, elo ziomuś

Norbi1478 - nie gra już, ale trzymam z nim dalej, i mam nadzieję że będzie tak dalej eloo

DuSzKu - dzięki za wszystko, odwalanie, wyzwiska i dobrą grę. mamy fejsa trzymaj się

Tobiasz a.k.a KNX - mimo, że nie raz dawałem ci w kość i cię ostro wyzywałem - jesteś w porządku, na serio

Bolek. - mamy fejsa, też można porozmawiać na luzie

Baker - bater :) trzymaj się ziomuś. 

Kasia105 - trochę pogadaliśmy na mumble, w grze, nie znamy się może długo ale i tak trzymaj się

hsdf. - pościg za pochwałkę? :33 trzymaj się

Admaxis - prezencik na urodzinki, dzięki wielkie, jesteś dobrym człowiekiem który ma za******e poczucie humoru, trzymaj się


Limitless - w sumie to znam ciebie tylko dzięki Kirge, kilka razy pogadaliśmy, tyle, trzymaj się

H4RdK0R - fajnie się grało razem w dirta, odwalanko na serwie, mamy fejsa eloooo

XQward - zagraliśmy raz w metka, pogadaliśmy kilka razy na mumble, najwięcej mi chyba pomogłeś jako RCON, dzięki za wszystko

WaldemaR - wyzwiska, wyzwiska, odwalanie, odwalanie też mamy fejsa, cześć

Kasztan* - transwestyta, zabijacz na rowerkach XDD eloo

Lampi - nw co ty nie grasz już tu czy co XD poznaliśmy się wtedy kiedy pomogłeś mi spierdzielić policji, dzięki za wszystko

BarteQ* - poznaliśmy się w tsa było spoko, w sumie to chyba dalej jest eloo

Amir - kozaaaaaaaaaaaaaak elooo trzymaj się 

Barti. - elo kurwiu, kiedyś jeszcze wrócę XD

Siverius - oj silveriusz pamiętam jak mnie kickałeś jak do cb to pisałem XDDDD elo

BEARS/Weed/FamouS/frendzone - jesteście zajebiści, dziękuję osobom które były od początków organizacji, jak i tym którzy doszli wczoraj, przedwczoraj czy też tydzień temu, kto będzie ogarniał organizację? nie mam jeszcze pojęcia, jesteście na za*******m poziomie, poradzicie sobie beze mnie, poza tym jest jeszcze sporo V-Liderów :) trzymajcie się..   


No cóż, to chyba by było na tyle.. Koniec nastąpił - bynajmniej na jakiś czas. Przegrałem tu ponad 1700h, ile osiągnąłem? Szczerze mówiąc - nic. Poznałem tylko za******e osoby z którymi będę dalej utrzymywał kontakt. Jeszcze wrócę. Kiedy - nie wiem. Może to być za miesiąc, dwa, trzy, rok - nie potrafię tego określić, nie wiem jak się wszystko potoczy :) Tak więc.. pozostało mi tylko powiedzieć.. dzięki za wszystko, pis joł, elo :)

:wub:  :wub: 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin