Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie ! :)


Toby.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie i żegnajcie moi drodzy. Chciałbym się z wami pożegnać, i zarazem podziękować za te wspólne chwile, które razem spędziliśmy. Dziękując tym, którzy byli przy mnie, jestem im wdzięczny. Na serwerze przeżyłem dużo kłótni, nerwów, przekleństw oraz uśmiechów, śmiechów, żartów i tego co najlepsze, poznałem nowych ludzi. Z serwera wynosiłem dużo, aczkolwiek nigdy nie przeniosłem tego do życia rzeczywistego, ponieważ gra to gra!! :D 

 

 

Będziecie pytać dlaczego ? Już piszę dlaczego Zostałem udupiony przez jedengo administratora Hyaka ! który  był na mnie cięty od roku i chciał banowac mnie za nic i udało mu się dopiął swego zbanował mnie na mumble oraz w grze !! Wiecie co najbardziej mnie śmieszy ? jak sami zobaczycie opisałem to w skardze ... Najbardziej śmieszy mnie to ,że on wrócił na serwer z podkulonym ogonem po tym jak nie dostał rangi na innym serwie..Tyle w temacie własnie przez takiego Upierdliwego Admina jak on zresztą co tu go opisywać sami go znacie :) ! Jestem już graczem ,który na serwie ma przegrane Ponad 600h to bardzo duuuużooo czasu i sobie tak myśle tyle czasu przed komputerem ? too bardzo dużoo lecz  tego nie załuje ponieważ wiedziałem na czym gram ..Na serwerze  którym czasu było poświecane Bardzo dużooo .. Ponieważ Aby taki serwer musiał powstać musieli się zgadać Spoko ludzie !! :D Napewno kiedyś wbije i zobacze sobie jak dalej leci.. ale nie mam chęci grać teraz półki siedzi tam Hyak . :) !

 

Pare osób,którym Serdecznie dziękuję za  wspólną rozgrywke i odwalanie ! 

 

Administracja RCON : Gratulacje dla was za tak zajesbisty serwer  widać,ze było na niego poświęcony duuuużo czasu :D !! Niech rozwija się dalej a wy dobijcie 1000graczy  Tego wam życzę mordki  ! ! 

 

-Creative. Mam nadzieję,że jeszcze się spotkamy i powozimy  oraz pokampimy na tune ! 

-BartekZRK    Z tobą to trzeba się zgadać na Lolka   :D

-GyceK Rozwijaj dalej tą organizacje oby była jak  najlepsza !! 

-BANDITO- Mirek Giełdy są twoje teraz  !! XD 

-BarteQ My to się zobaczymy wiesz gdzie , tam pogramy czekam na cb 

-Greyna Awansów w SAPD ,Więcej RMX na YT  (Kontakt SNAP ) 

-hsdf Awansików w SAPD i na admina awansu  ! 

-Rudy97PL  Więcej kasy , Odwalania oraz mam nadzieję ,że się jeszcze spotkamy :D 

-Kasia105  Awansu na Administratora  bo się nadajesz !

-MaTTiX- Awansów w SAPD,Odwalania i Infernusa :D 

-hoopak Obyś dalej robił akcje WOSP 

-Neon  Nie kozacz tak i dawaj kiedyś na browra kozak ! 

-Yankess Więcej twoich przygód można słuchć mam nadzieję,że jeszcze się spotkamy !!! XD 

-Pepsi* Oby organizacja rozwijała się jak najlepiej !! ! 

-Szach Realizuj swoje marzenia na 4life 

-Roko Dawaj tam rygor w tym SAFD !!!

-Wujcio_BS  Obyś dalej 3mał SAPD w graści i mieli tak fajnego Lidera !! (Mam nadzięję ,zę dostanę kiedyś szanse na powrót :D  ))

-Dominik Jeszcze kiedyś ci pomoge,Awansu na wymarzonego Admina takich tam trzeba  ! !

Wszystkich,których jeszcze tutaj nie wypisałem Przepraszam  Lecz  ci którzy mnie znają widzą ,że  bym ich tu wypisał 3majcie się wszyscy Awansów,Dołączenia do Frakcji,Dostania się na range Supportera ! i czego tam sobie życzycie  (Jak coś to pisać na forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin