Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Prośba o UB na Mumble: Nexon zbanowany przez Hyak


Nexonn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa na mumble: Nexon

Powód zbanowania:brak kultury
IP internetu, na który został nałożony ban:podam pv
Nick admina banującego:Hyak
Opis bana:brak kultury
Coś od siebie:bylem na kanale mumble z kawzim / ruskiem / krystianem / no i jak tak siedzielismy kwazi cos powiedzial obrazliwego  w moja strone rusek z krystianem zaczeli sie smiac po tym obrazilem kwaziego zeby zamknal ryj a on poszedl po Hyaka. Hyak wypowiedzial sie bardzo szegolowo o mnie ze jestem odwalaczem / caly czasz sa na mnie skargi itd chcialem cos poiwedziec obronic w tej sprawie a hyak odrazu dal mi bana .

 

to jest moj czwarta skarga lukasz mi kazal napisac za 2 tygodnie to ok napisalem prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaką ja mam pewność, że po odbanowaniu Cię skończą się na Ciebie skargi, nie będziesz wyzywał i tak dalej?

 

PS. Ile odczekałeś bana?

Wątpię że nie będzie wyzywać i zachowywać się jak dziecko. Przed banem gdy sobie siedziałem na publicu co 15 min wbijał mi na kanał i ciągle się mnie pytał czy TeamForEver jest na serwerze jakby sam tego nie mógł sprawdzić a na nim był, sory nie pytał się tylko mi "kazał" sprawdzać. Ciągle mnie wk****ał wbijając na kanał i robiąc z siebie pustego idiotę jakim będzie nadal po tym UB. Przyjmuję pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin