Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Game Over...


Colibri
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mówią na każdego nadchodzi czas i pora..  

Więc chciałbym pożegnać się ze wszystkimi! 

Jest tych osób naprawdę dużo jeżeli chodzi o wspólną grę i tych których dobrze zapamiętałem. 

A w szczególności na pewno wiecie kogo mam na myśli ;)

Hmm pewnie powód odejścia z serwera i dlaczego. 

Jeżeli mam być szczery to w ostatnich tygodniach zauważyłem nie ciekawe podejście administracji do graczy, nie spodobało mi się to troszkę z resztą jak widać po odejściu z serwera kilku osób do tej pory. Kolejna sprawa ktoś mnie nie polubił i zaczął kopać pode mną dołki jak to się mówi.. w które wpadł sam i wpadnie jeszcze nie raz. Ogólnie pozostałbym na serwerze gdyby nie takie sytuacje.. Zobaczymy może jeszcze kiedyś wrócę, może nie.. Jak ktoś chciałby mieć ze mną kontakt to wiecie gdzie mnie szukać (najlepiej FB lub gg: 40202212) 

W sumie to tyle swojego sekretu głównie nie będę zdradzał publicznie ale jak ktoś chciałby wiedzieć mogę popisać/porozmawiać o tym prywatnie. (bez skojarzeń) 

 

Tak więc.. trzymajcie się WSZYSCY bez wyjątku nawet te osoby co mnie nie lubą ( nie każdy musi mnie lubić ) :D

 

Powodzenia w karierze na 4 life i nie tylko jak i w życiu realnym. 

 

Ps. szkoda, że Sound FM upadło z powodu takiego, iż właściciele czy tam opiekuni radia ( jak zwał tak zwał ) nie znają się na licencjach w branży muzycznej.

Oby ktoś reaktywował te radio bo szczerze szkoda.. Sam troszkę włożyłem pracy w to radio. :)

 

Pozdrawiam i powodzenia życzę Wam! ;)

Colibri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin