Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

See you again...


Bartx.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, witam. A raczej żegnam i do widzenia.

Niestety, ale nie będę dalej tego na siłę ciągnąć, bo nie chce.

Odchodzę z 4l, na długi czas, raczej na długi.

Jak wiecie mam bana, ale to nie powód tego odejścia, bo ban nie tyczy się tego, co mnie przekonało w tych ostatnich 3 dniach do odejścia.

Napisałem apelację i czekam już trochę czasu aż coś się ruszy.

Głównym powodem odejścia, jest podejście administracji do graczy, wiem nie jestem pierwszy w ostatnich 2 tygodniach, który też wypisuje to jak powód odejścia.

Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, są porządni supporci, administratorzy i 1 RCON.

Nie wypisuję ich tu, ale pewnie jak rzucę słowo stara ekipa to wiecie doskonale o kogo mi z grona supporterów i administracji chodzi. Są dalej w porządku.

 

 

Administracja, głównie administratorzy stawiają się za króli i ku@$ władców, ja wiem mają władzę większą niż Supporter, czy w ich oczach gó**o warty gracz.

Tu też podkreślam nie mówię do wszystkich administratorów, bo jest paru takich co można się zabawić, bez jakichkolwiek potem spin.

Zaczynają udupiać, przez tydzień dostałem 3 kary, no 1 może była słuszna, ale co ja mam do gadania jak  jestem zwykły gracz,  pan i władca lepiej wie.

To się nie tyczy również, mojej osoby bo widać ile osób z tego powodu odeszło. Znowu się zaczyna robić to co już kiedyś było, administracja znowu zaczyna być chamska wobec graczy, znów serwer spadnie do 150 graczy albo mniej. Jeśli wchodzę na serwer to mam ochotę pograć i czasem coś odwalić, nie może coś wielkiego, ale poszaleć sobie autem, a nie kuR@$ patrzeć czy mnie ktoś nie specuje, czy mogę coś pisać, czy mogę grać spokojnie.

Zbyk, popatrz czasem na administrację, zrób sobie konto nowe, i zacznij obserwować.

 

Spytacie gdzie teraz idę?

Proste, idę na serwer gdzie RP to nie tylko dodatek do trybu gry.

Gdzie grę tworzą gracze. Jeśli chcesz się dowiedzieć wal FB hyhy.

 

Pozdrawiam wszystkich nie będę opisywał, bo wszyscy są wypisani w profilu, których cenię.

 

See you again...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe odejście, płacz o administracje... Musisz coś zrozumieć, to nie jest oficjalny serwer tylko tworzony prywatnie przez pewną ekipę i jeśli ta ekipa zechce sobie Ciebie zbanować for no reason to po prostu Cie zbanuje, od początku gry powinieneś się z tym liczyć i nie płakać o to. Z resztą, nikt nie banuje bez powodu. A jak Cie tak nachodzi na odwalanie to idź odwalać na singla. Dla mnie jasne jest jedno, jeśli przez Twoje odwalanie jakaś osoba straciła nawet minute swojego czasu to jesteś winny i bardzo dobrze zrobili. A znając odwalaczy zawsze ktoś jest przez nich poszkodowany.

 

Cya boy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe odejście, płacz o administracje... Musisz coś zrozumieć, to nie jest oficjalny serwer tylko tworzony prywatnie przez pewną ekipę i jeśli ta ekipa zechce sobie Ciebie zbanować for no reason to po prostu Cie zbanuje, od początku gry powinieneś się z tym liczyć i nie płakać o to. Z resztą, nikt nie banuje bez powodu. A jak Cie tak nachodzi na odwalanie to idź odwalać na singla. Dla mnie jasne jest jedno, jeśli przez Twoje odwalanie jakaś osoba straciła nawet minute swojego czasu to jesteś winny i bardzo dobrze zrobili. A znając odwalaczy zawsze ktoś jest przez nich poszkodowany.

 

Cya boy.

 

Gdybym miał odejść przez płacz, to bym odszedł dawno. ;)

 

Szkoda, że byłem dla Ciebie nie miły jak reszta ekipy, no cóż, trzymaj się i miłego grania gdzie indziej.

 

Akurat do ciebie nic nie mam :)

 

 

W kwietniu tamtego roku byłeś porządnym graczem, odszedłeś z SAPD stałeś się odwalaczem, nie dziw się, że byłeś karany, jak jedyne co robiłeś na serwerze to odwalałeś.

 

Żegnam :-)

 

Jedyne co robiłem to odwalałem hehhe, hyak to, że raz sobie porządnie odwalałem z Szenderem  to nie znaczy, że cały czas odwalałem. 

A z SAPD odszedłem i wielokrotnie pisałem dlaczego wtedy tak postąpiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin