Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie Borek.


amj.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co by tu wam powiedzieć. Chciałbym wam podziękować za te 1400h które spędziłem na tym serwerze przez prawie rok czasu.

Z góry zaznaczam, że odchodzę na stałe. Powodem mojego odejścia jest wiemy dokladnie co.

 

A teraz czas na pozdrowienia:

 

Wujcio BS- Prowadz SAPD tak jak to robisz ponieważ wreszcie panuje tam odpowiednia dyscyplina :).Dzięki za szansę w SAPD oraz za awans.

 

Hsdfzawieszkagra- Suppku dzięki za te czasy na mm oraz te w SAPD. Może kiedyś się zobaczymy.

 

Łukasz1393- Dziena za to co robiliśmy kiedyś na gieldzie LV z moja FCR-900 bardzo dobrze to wspominam. Prowadz TSA i nie pozwól

aby ta frakcja upadła ani stała się biznesem.

 

Pepsi*- Graty admina oraz Zarządu SAPD. Obyś tam został na dłużej. Powodzenia w przygodzie na serwie.

 

Kalahim TheKruzii Lazur- Was będę najlepiej wspominał. Waszę osiągnięcie które nosi nazwę "Prowokatorzy" to coś niesamowitego

włożyliście w to wiele pracy. Powodzenia :)

 

Baker- Bakier bakier bagieto leć wyżej w tych sapdach. Dostan awans wreszcie na tego admina. Kontakt FB jakby co jest.

 

To byloby na tyle. Pozdrawiam Administracje Rcon i szczegolnie jednego Administratora. Pozdrowienia dla Kumatych.

 

Zegnam 4life

Edytowane przez amj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin