Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Propozycje dot. strefy DM


Uber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam. Długo się zbierałem do napisania tego, więc miłoby było, jakby ktoś przeczytał (egoistycznie mmm)

Dobra, to nie pamiętnik z przemyśleniami. Obecny stan strefy DM jest dla mnie beznadziejny. Dlaczego?

1. Wygląd strefy. Jeżeli strefa ma się znajdować w LS to powinna być bardziej wyeksponowana. Może jakieś siatki, czy coś? Jeżeli nie, to zastanowiłbym się nad przeniesieniem jej gdzieś indziej/zmniejszeniem jej.

2. Broń. Aktualnie typowy sidżej ma do dyspozycji jedynie Desert Eagle'a w kalibrze .50. Niby armata, ale co z nią może zrobić, oprócz wsadzenia w rów? Na dzień dzisiejszy broń jest ta tak strasznie niecelna, a jej zasięg tak mały, że starcie CJ vs konto premium jest z góry przesądzone. Dlatego mam kilka pomysłów dotyczących broni:

a)możliwość skillowania broni- pozwoliłoby to przychylić szalę zwycięstwa na stronę wątłych czarnoskórych graczy. Ale jednak wyskillowany automat też jest mocny, więc...

b)zwiększenie arsenału w sklepie. Najprościej by było, gdyby kałach był dla graczy darmowych, a M4 dla premiumów, tak samo uzi i smg. Jest jeszcze inny pomysł, który podsunął mi jeden gracz.

c)odblokowywanie arsenału za ilość respektu

Hmmm, możliwe, że coś wypadło mi z głowy, mam lekkie problemy z pamięcią. Aczkolwiek większość rzeczy, które chciałem przedstawić, przedstawiłem. Jeżeli ktoś ma inne pomysły to niech się nimi dzieli. Żegnam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin