Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs o samochód!


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze miałem ochote kupić se previona bo to auto ma taki styl . Ale zacząłem coraz więcej zarabiać i marzylem o lepszym aucie . Na tym serwie jest to prawie nie spotykalny pojazd i jeszcze z takim ładnym kolorkiem i felami . Chciałbym wygrać ten pojazd o którym marzylem w moich początkach gry . Jeśli auto trafi do mnie to obiecuje że o niego zadbam i zostawie se go na zawsze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ten samochód bardzo by mi się przydał ponieważ zawsze chciałem nim pojeździć i nigdy takiego nie miałem. Gdybym wygrał cały czas bym nim jeździł i dbał o niego. Nigdy bym go nie sprzedał bo nagród nie sprzedaje. Jeździłbym nim cały czas. Nigdy jeszcze niczego nie wygrałem dlatego teraz próbuje może się uda :). Bardzo lubię ten samochód moim zdaniem jest najlepszy.Zawsze bardzo chciałem mieć takiego. Mógłbym nawet ci go pokazywać co jakiś czas jeżeli byś chciał. Chcę go ,ponieważ gdy byłem na giełdach to gdy go zobaczyłem to od razu chciałem go kupić ale nie było mnie stać na niego. Przeogromnie mi się on spodobał. Gdyby mnie się udało bardzo bym był zadowolony i dziękowałbym ci. Naprawdę uwierz mi bardzo mi się on marzy i gdy patrze na ludzi ,którzy nim jeżdżą to mówię sobie w myślach to tylko marzenie. Czasami też jeżdże z tymi ludźmi i mówię ,że dokładnie takiego previona chciałbym mieć ale cuż jak marzenia to marzenia. Zawsze o nim marzyłem od kąd pierwszy raz wszedłem na serwer i byłem na giełdzie tak jak mówiłem ,że od razu powiedziałem to bym chciał mieć. Mam nadzieję ,że uda mi się wkońcu coś wygrać. Pozdrawiam cię i czekam na wyniki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na górze dach, na ziemi rak. Gdy widzę to auto w samochodzie robię salto, kluczyk do stacyjki włożę a na dachu blondynki powożę. 2 halogenki na zderzak montne I spojler może mu dołożę. Dla ciebie to pewnie stary grat ale dla mnie zwycięski czerwony mak..

 

 

Zabrania się kopiowania wiersza !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinienem dostać auto, gdyż jestem juz starym graczem serwera. Za taki nie przerwany i nienaganny staż powinienem w końcu coś wygrać. + zwróciła by mi się część ze 100k. Które przepłaciłem za infka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym aby takowy pojazd trafił w moje ręce, ponieważ mial bym czym sie poruszać i bym mial jedno auto więcej w kolekcji, a mam dopiero jedno, wiec mam sie czym sie bujać po mieście, ale od dawna myślałem nad zakupen takowego pojazdu i zrobic z niego jakies auto sportowe czyli jakies tune vizu i moze up bo mnie na to stać. Gdybym mial takowy pojazd dbal bym o niego i zapewne bym go nie sprzedał, no chybaze rachunek za rachunkiem by gonił i komornik ciągle dzwonił. Mysle, ze taki pojazd trafi w moje ręce i będzie fajnie wyglądał pod koim domem i urozmaici mi grę i w koncu mial bym czym sie powozic po dzielni i mial bym czym poszpanować, bo gdybym takim pojazdem z silnikiem 1.6 i up1 pokazal sie na doherty z Greyną na G to by mi za niego oferowali grube hajsy, a ja bym nadal szpanował (taki zarcik). Myślę, że pojazd będzie niedługo na mojej liście pojazdów pod F5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrana w tym konkursie byłaby kolejnym z moich małych osiągnięć na serwerze. Moje PID jest mniejsze niz jeden tysiąc , moge śmiało powiedzieć , że jestem praktycznie od powstania serwera. Od 29 marca 2015 r. minęło wiele czasu. Przed ten czas posiadałem pare Previonów , lecz na żadnego nie mialem ciekawego pomysłu. Previon zawiera elementy stylu tuningowego DUB style. Duże chromowane felgi , opony nisko profilowe. Ten styl jest popularny w w środowisku amerykańskich gwiad sportu. Z zamiłowania jestem pasjonatem motoryzacji. Gdybym wygrał to auto poddał bym je paru modyfikacjom. Sądzę , że w przyszłości oddałbym auto na podobny konkurs. Należy pomagać innym osobą , ponieważ nie wiadomo jaka jutro będzie nasza sytuacja.

Pozdrawiam  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin