Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Giełda SF Motorowa + Łodzie


|Aliens|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Zacnie. Osobiście zrobiłbym przerwę w płocie aby można było łatwiej dostać się z placu z motocyklami na schodki prowadzące do portu na dole. Wydaje mi się również, że przed giełdą nie ma parkingu dla kupujących ale jeżeli tego nie zauważyłem to proszę o rozwjanie moich wątpliwości. Ogólnie uważam, że praca zasługuje na solidną ocenę 9,5/10. Czekam na więcej prac wykonanych przez Ciebie. :)

Owszem nie ma parkingu gdyż nie mam pomysłu gdzie mógł by się znajdowac

Wydaje mi się, że bez skrupułów mógłbyś umieścić jakieś miejsca przed wjazdem po lewej stronie i obok tych baraków. Reszta może parkować na stacji obok.

 

no w sumie tak ale to musi tez jakos wyglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Zacnie. Osobiście zrobiłbym przerwę w płocie aby można było łatwiej dostać się z placu z motocyklami na schodki prowadzące do portu na dole. Wydaje mi się również, że przed giełdą nie ma parkingu dla kupujących ale jeżeli tego nie zauważyłem to proszę o rozwjanie moich wątpliwości. Ogólnie uważam, że praca zasługuje na solidną ocenę 9,5/10. Czekam na więcej prac wykonanych przez Ciebie. :)

Owszem nie ma parkingu gdyż nie mam pomysłu gdzie mógł by się znajdowac
Wydaje mi się, że bez skrupułów mógłbyś umieścić jakieś miejsca przed wjazdem po lewej stronie i obok tych baraków. Reszta może parkować na stacji obok.

no w sumie tak ale to musi tez jakos wyglądać

No dobra. To próbuj. Czekam na więcej prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin