Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

TeamSpeak3


VisteR.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę, że nie macie TS3, a nie każdy używa Mumble. Z Właścicielami nie mam kontaktu wogóle, a więc postanowiłem tu napisać, że jak coś to ja mam TSA, zrobić mogę kanały dla serwera na izi, więc jak ktoś chce to niech wbija i gadamy i ścigamy się z SAPD ;)    178.217.186.86:10126 

* Jeśli TSów też nie można reklamować to zwarnujcie mnie i usuncie to, ale nic w regulaminie o tsie nie pisze, a to nie reklama tylko propozycja współpracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie TS3, była jednorazowa próba jednakże to większości osób nie pasowało. Mumble było jest i będzie.

TSa każdy może założyć. Na mumblu są pozakładane kanały frakcyjne i jest to domyślny komunikator. Wątpie, aby TS przeszedł. :P

 

Oczywiście to również.

@C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin