Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

BoSsiK R.i.P [*] 15.11.2015


Paul_Powelll
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim! Z tej strony BoSsiK, chcę się z wami pożegnać, muszę póki co odejść od serwera. Powód jest jeden główny! A dokładniej po prostu mam dużo pracy, muszę nadrobić straty. 

2 powodem jest walka z nałogiem, o którym kilka osób wie, muszę go przemóc aby nigdy więcej już nigdy nie zrobić krzywdy. 

Na serwerze ostatnimi czasy za bardzo odwaliłem, i teraz muszę naprawić, odwaliłem przez mój nałóg.

Zrobiłem za wielki troll, który uraził mojego najlepszego kumpla na serwerze, po czym go dzisiaj całkowicie zawiodłem i chcę to naprawić. Chodzi mi o Damiana. 

Drogi Damianie, jak wrócę po walce z nałogiem napiszę Ci i może wtedy dojdziemy do porozumienia. 

Muszę nadrobić wszystkie straty, jakie narobiłem przez grę. Chyba każdy wie, co niedługo się wydarzy. 

 

Naprawdę, dziś przemyślałem wszystko i naprawdę wolę naprawić błędy w życiu, aniżeli w grze. 

 

Mam nadzieje, że mnie zrozumiecie! A więc trzymajcie się! Pamiętajcie! 

4Life to najlepszy serwer na MTA! Jak MTA to tylko 4Life! 

 

Oczywiście pozdrawiam cały serwer, lecz tutaj wypiszę kilka najważniejszych osób dla mnie ! Zawsze będę o was pamiętał! 

Oto te osoby: 

 

Nukill - ahh te wyciąganie mnie z kasyna ;3 

SP - TO JEST ZIOMEK! SZANOWAĆ GO! SP, jeszcze sie zgadamy ;3 

Turysta - mój ziomek, zawszę będę cenił! Pozdrówka

Czekoladowo - Jeden z najlepszej ekipy <3 Znamy się od pampersa ;3 

Szender - Moja mordeczka :)

Kasia105 - no co mam napisać? Słońce zaszło i Kasia też 

FaceTQ - Będę pamiętał, ziomeczku te wszystkie czasy :) 

NeX - Dzięki za szansę na Suppa

ZbyK - oj ZbyK'u ZbyKu ;-)

XQward - Jeden z najlepszych RC

RodowitY - Będę pamiętał Cie kumplu: ) 

uBitek -  OOOOJCIEC! 

PropaGanda - <3 

 

Damian - Jak się ogarnę to napiszę. Mam nadzieje, że wybaczysz.

 

ORAZ CAŁE SAPD oraz ADMINISTRACJĘ! 

 

Jeżeli o kimś zapomniałem to nie płakać, mogłem o kimś zapomnieć, taki mój los ;3 

 

Nie wiem czy będę wbijał, tego nie wiem, ale raczej tak jak będę miał czas. Narazie ziomeczki ;-; 

 

Pioseneczka dla was: https://www.youtube.com/watch?v=2bN2YNN3JFo

Edytowane przez BoSsiK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin