Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie !!!


KeXo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak osiągnąłem na serwerze już 1176 godzin i przeżyłem dużo świetnych jak i nie miłych chwil , poznałem masę świetnych osób i dorobiłem się dużego majątku.  Nie mam już takiej motywacji do gry jak kiedyś. Więc odchodzę. Nie wiem czy na parę tygodni , miesięcy czy  na zawsze. Może kiedyś wrócę. Trzymajcie się !!!

 

Na sam koniec chciał bym  wymienić parę osób dzięki którym spędziłem tu tak dużo czasu :

 

- Krystian6076 - Najlepszy kumpel ^^ ,  znam cię chyba najdłużej ze wszystkich .

- Ben {t} - Mega wariat , dobijaj 3 k lp i niech Krystian Ci daje v-lidera ;D Na pewno się spiszesz 

- Ciacho191 - Najlepszy kumpel z FB , z tobą mogę gadać o wszystkim. Jak wrócę masz mieć admina !!!  :)  

- Niuniek - Powodzenia w SAMD , nie jedz tyle  :P

- RusekPL - Ruscy !!! Nic dodać nie ująć // Będziesz wiedział o co chodzi xD

- Adik* - Największy CJ w TSA, życzę awansów mordko.

- BlackSkorpio69 - Fajny kolega. Jeden z lepszych z TSA. 

- Jogol - Prawilna morda ^^

- Mars - Razem w akademii , prze ziom :):D

-  WikoGaming -  Te twoje teksty // Arek ******* (chyba wież co dalej )  :D

- ziomek17  - Kolega z organizacji. 

 

 

To chyba na tyle  :D   

 

 

 

  NARA ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin