Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam/Wymienię Jestera


Diabelek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mogę zamianę za unikat santinel jeden z 3 na serwie. Id 8139 przeb 167km, ALE byś musiał trochę dopłacić! Więcej info na: http://mta4life.pl/index.php?/topic/5128-sprzedam-santinel-id-8139/&do=findComment&comment=32710

Zauważ że na jestera jest popyt a na sentinela nie ma za dużego więc może bym się zamienił ale bez dopłat. A jak już to ty mi powinieneś dopłacić bo Jester się sprzeda a sentinel watpie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diabelek wiem że chcesz zarobić ale musiał byś dopłacić niestety z 20k. Uwieżysz albo nie to od cb zależy ale to unikat i będzie drożał :) . A więc nic dodać nic ująć musi być dopłata z 20k. (A tak wogule to masz offy 75k ;-; )

To że mam ofy to nie oznacza że za tyle sprzedam. A zauważ że mam lepsze ofki wymiany także jak masz takie podejście to.to auto mnie nie interesuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin