Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[S] Stafford 3 Na Serwie Bogate Tune :)


Jarpi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Model: Stafford
V-Max: 170
Pojemność silnika: 1.6
Przebieg: Ledwo 2k
Usterki: Brak
Cena: Licytacja od 200k Cena Kup Teraz 605.000 PLN (Jeżeli cena mnie nie zadowoli pojazdu nie sprzedam) 

(moge sprzedać bez tune jeżeli ktoś zechce.)
ID: 6997 (3 z 3 dostępnych dla graczy na serwie)
Kolor: Szary
Tuning: Malowane felgi , wydech , zółty licznik
Kolor świateł: Żółte
SS
'y: sdXpPzf.jpg
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami: Jarpi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poztym pakuj walize stąd. To że ty nie potrafisz się dorobić tylko jezdzisz jakimiś BF to nie myśl że każdy jest taki jak ty.

100k Da się zarobić w lekko ponad tydzień a ja jestem juz jakieś 5-6 Tygodni.

Eeeeeee ok? To już nie mogę sobie BF jeździć? Hmm, może czekam aż ze skargi dostanę kasę? Jakiś w tym problem masz? Ja mam życie niewyżyte, zwalone umysłowo dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku z czym ty wyskakujesz do ludzi. Masz 14 lat wzrostu pewnie z 150 i na dodatek wyzywasz polowe serwera od dzieci a sam tak naprawdę boisz się wbić na mumble i normalnie rozmawiać ale to taki mały szczegół. Skoro twierdzisz że ja mam problem to po jakiego że tak powiem ch**a się tutaj wypowiadasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku z czym ty wyskakujesz do ludzi. Masz 14 lat wzrostu pewnie z 150 i na dodatek wyzywasz polowe serwera od dzieci a sam tak naprawdę boisz się wbić na mumble i normalnie rozmawiać ale to taki mały szczegół. Skoro twierdzisz że ja mam problem to po jakiego że tak powiem ch**a się tutaj wypowiadasz?

Hmm, może nie chce mi się rozmawiać z nikim? Może wole grać solo? Nie pomyślałeś o tym przyjebie? Tak to ty masz problem o "post" sprzed kilku miesięcy bo oczywiście prawda boli nie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin