Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Czas się żegnać


Czesiowy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym pożegnać Was wszystkich raczej na stałe choć nie wykluczone że czasem wbiję, trzeba wyjść wiosna idzie, jest też praca itp, na serwie miałem co chciałem i do czego dążyłem nie zawsze szło po mojej myśli ale cóż..życie Chciałbym w szczególności podziękować niektórym osobą które sprawiły mi rozgrywkę tutaj jeszcze lepszą.

                                           @achiless90 - My się dziadu widzimy niedługo+fb/mm :D

                                          @CoNeSeR- to samo :P

                                          @Baker- Ameba Bejkerowa trzymaj sie

                                          @kalahim- Mam nadzieje że dalej wiesz że masz na dywanie miejsce 

                                          @Wujcio_BS -Ano panie wujek my to sie jeszcze kiedyś zgadamy :/ Trzymaj się ojciec

                                               @hoopak -Kwiecień, plener !!!!

                                               @19lazur08 - W końcu w lipcu się nie miniemy w drodze do pl 

                     @Pepsi* - Nie raz chciałem cie zabić ale jakoś jednak wbijałem do was na eskapade uśmiechu :D

                                                                   @Zebra - My też nie za długo się znaliśmy ale życzę powodzonka 

 

 

 

Scyrix- Radio, to pierwotne stayfm i wywalanie serwa ogromnymi eventami bedzie nie do zapomnienia powodzonka :)

Byalko- Cb to znam krótko ale szurniety jesteś bardziej ode mnie  powodzonka taksiarz :D

 

Chciałbym także podziękować administracji Rcon za szansę w gronie support co do Ciebie @ZbyK Chce Ci podziękować za szansę i szkoda tego nieporozumienia między nami... :/

 

Cześć Wszystkim :) i POWODZENIA ;) !!

                                                                      

                                                                         

                                                  

 

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin