Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

aaa zostaje


adi3515
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę mnie rozwala niektórych logika, bo trujecie i oczywiście były osoby, co nawet płakały, że kostkę zamknęli, a teraz odchodzą, bo kostka zła i straciły tam majątek. Panowie po jakiego chu**a trujecie za przeproszeniem by kostka wróciła jak potem jest tylko płacz o to, że straciłeś 1kk, czy tam 2kk. Ja w ogóle nie rozumiem po co idziecie w takie stawki jak wiecie, że potem będziecie żałować i też niektórych logika dosłownie rozwala ma 1kk i zamiast kupić sobie tam tego infka, czy turka, to idzie dalej grać, bo chce mieć 2kk chodź mu te kk nic nie da ponieważ to nie jest prawdziwe życie. PS TO JEST TYLKO GRA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trochę mnie rozwala niektórych logika, bo trujecie i oczywiście były osoby, co nawet płakały, że kostkę zamknęli, a teraz odchodzą, bo kostka zła i straciły tam majątek. Panowie po jakiego chu**a trujecie za przeproszeniem by kostka wróciła jak potem jest tylko płacz o to, że straciłeś 1kk, czy tam 2kk. Ja w ogóle nie rozumiem po co idziecie w takie stawki jak wiecie, że potem będziecie żałować i też niektórych logika dosłownie rozwala ma 1kk i zamiast kupić sobie tam tego infka, czy turka, to idzie dalej grać, bo chce mieć 2kk chodź mu te kk nic nie da ponieważ to nie jest prawdziwe życie. PS TO JEST TYLKO GRA.

Popieram.

 

Hejka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff ja ostatnio w kasynie przejejejeje.. 500k razem okolo 1.5kk i co? Gram dalej,bo przede wszystkim gra sie for fun a nie wyłacznie dla hajsu,elo.

Ahhh masz rację... Ale czy ty też się troche nie wkur... Jak przegrałeś taki majątek, który zarabiałeś pewnie bardzo długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trochę mnie rozwala niektórych logika, bo trujecie i oczywiście były osoby, co nawet płakały, że kostkę zamknęli, a teraz odchodzą, bo kostka zła i straciły tam majątek. Panowie po jakiego chu**a trujecie za przeproszeniem by kostka wróciła jak potem jest tylko płacz o to, że straciłeś 1kk, czy tam 2kk. Ja w ogóle nie rozumiem po co idziecie w takie stawki jak wiecie, że potem będziecie żałować i też niektórych logika dosłownie rozwala ma 1kk i zamiast kupić sobie tam tego infka, czy turka, to idzie dalej grać, bo chce mieć 2kk chodź mu te kk nic nie da ponieważ to nie jest prawdziwe życie. PS TO JEST TYLKO GRA.

Popieram.

 

Hejka.

 

Ja też cię bardzo mocno popieram, ale to jest hazard wygrywałem, wygrywałem, i co? Straciłem rozum nawet nie myślałem o porażce... Szkoda gadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin