Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nadszedł ten czas...


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... na który każdy czekał - odchodzę z serwera. Wiadomo, na serwer na pewno powrócę, bo jest on po prostu genialny, a mam jeszcze cele do zrealizowania, np Administrator :D


 


Odchodzę z powodów prywatnych, jedynie @XQward wie po części  o co chodzi, wydaję mi się, że więcej osób nie musi tego wiedzieć. Nie wiem, kiedy wrócę na serwer, jednakże to i tak nie ważne, bo każdy ma na to lekko wyrąbane, nie oszukujmy się. Dla zainteresowanych kontaktem ze mną - PW forum, pewnie coś podam o ile znam tą osobę.


 


Jako Support, mam nadzieję, że wywiązałem się ze swoich obowiązków i dobrze grałem na serwerze, byłem miły, koleżeński i przede wszystkim pomocny [chyba xD]


 

Niestety nie wiem, kiedy wrócę na serwer, bo nie mam pojęcia, kiedy moje sprawy nabiorą rumieńców w pozytywnym tego słowa znaczeniu, ale na pewno długo mnie nie będzie - to mogę obiecać. Z tego też powodu, napiszę skromną listę osób, której dziękuję za grę i dla której do gry na pewno powrócę.


 


Ciperek. - za wszystkie deal'e, wszystkie negocjacje i wszystkie oferty sprzedaży aut :D jeśli będziesz miał całą kasę mi do oddania, napisz na PW Forum.


 


OwOc - dzięki mnie trochę na serwie zarobiłeś i miałeś swoje wymarzone autko. Jeśli chodzi o konkurs wygrany - musiny się umówić na serwer.


 


@ZbyK Dzięki za szansę na Supporcie, mam nadzieję, że spisałem się całkiem dobrze.


 


@Bolek. Dzięki za każdą pomoc związaną z serwerem, jak i forum. Dobry z Ciebie RCON, bądź dalej taki sam :P


 


@XQward Najlepszy RCON na serwerze, pomocny, uczciwy, wyrozumiały. Zawsze gdy Cię o coś prosiłem, a tych próśb było całkiem sporo, pomagałeś mi - dziękuje :)


 


@Hyak Dzięki za wszystko, za pomoc, jak i wspomnienia niekiedy xD P.S Kiedy admin?


 


@Kasia105 Dziękuję Ci kochana za wszystkie przepisane noce, za szczerość i życzliwość. Najlepsza psiapsióła <3


 


Pisałem Ci już kiedyś, że będzie Support - udało Ci się. Nie zmieniaj się, jesteś mega znajomym i nawet ranga nie zmieniła Cię za dużo.


 


@Zebra Dobra Administratorka, zawsze chętnie robi pytania wieczorami, w sumie nocą :D


 


Jojtek01 - powodzenia w SPSA xDDDD


 


MaciekMaster69 - powodzenia na serwerze ziombel!


 


Grabsio311 - Tobie dziękuję bardzo mocno, za v-lidera, po prostu za wszystko, co dla mnie zrobiłeś - mamy kontakt!


 


PolskiNapoj - dziękuję Ci za pomoc przy Infernusie, za każdą życzliwość w stosunku do mnie i za każde miłe słowo


 


Lukos - Tobie ziomeczku dziękuję za wszystko - za czasy odwalania, suppkowania jak i rozmowy non stop. Zdrowiej!


 


AdiK* - odwalasz, ale jesteś mega spoko - taki prawdziwy cejot, lecz z tą różnicą, że można poodwalać, jak i pogadać


 


Michaler - za stare czasy FamouS!


 


PiotreG - sorry, że w ten sposób piszę, ale ten nick przypomina mi czasy FamouS, gdzie jeszcze żaden z nas nie miał rangi, a organizacja była wyjątkowa! Powodzenia dalej DuSzKu aka DaszeK!


 


Magani - powodzenia dalej funflu


 


 


 


Założę się, że jest tych osób o wiele wiele więcej, to jedna tysięczna, ale czas mnie pogania. Do zobaczenia w przyszłości! Miłej gry wszystkim.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No by cie ch&j strzelił.

Jeden z niewielu supportów którzy są uczciwi wobec graczy i odchodzisz? 

Nie no wiadomo czekam z niecierpliwością na powrót.

A, tego infka nie chcesz czasem sprzedać bo tak chodzę obok niego i chodzę a wiem, że lubisz unikaty ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin