Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

FLORENCIA 13 / MOST WANTED FELONS


TheLamar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

,,Siedzę długi czas w półświatku przestępczym i znam się na rzeczy,, W sensie kradniesz cukierki ze sklepiku szkolnego ?

Na platformie RolePlay jeżeli o takim czymś słyszałeś bo nie wiem czy jesteś na tyle inteligentny aby o takim czymś dowiedzieć się, no to tak siedzę długo. Grałem w wielu projektach tylko pod innymi nickami, a jeżeli chcesz zrobić głupszego z siebie to nie wypowiadaj się tu, zachowaj to dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyliście biznes/próbujecie to zrobić, po czym zakładając temat wyzywacie innych, którzy 'wyrażają' swoją opinie. Dziwne.

 

Co do samego tematu to dobrze, że coś się rozkręca. Z tą muzyczką przyjemnie się czytało :P

Wreszcie doczekałem się pozytywnej oceny, dziękuje. Nie rozumiem innych ludzi co by tylko robili spiny w temacie, ja wleciałem po prostu luźno z tematem a taki noname "BARTI" wleciał z taką opinią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie o inteligencji, po tym gdy wstawiłeś coś skopiowanego z innego serwera i twój pretekst to ,, wstawiłem to dla beki ,, 

 

Jak już tobie brakuje takowej inteligencji, wypowiadać się będę, to dział ,, serwerowa multimedia ,, jeżeli jesteś na tyle inteligenty oraz spostrzegawczy by to sprawidzic/ zobaczyć :-)))))

Edytowane przez DaszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz do mnie o inteligencji, po tym gdy wstawiłeś coś skopiowanego z innego serwera i twój pretekst to ,, wstawiłem to dla beki ,, 

 

Jak już tobie brakuje takowej inteligencji, wypowiadać się będę, to dział ,, projekty graczy ,, jeżeli jesteś na tyle inteligenty oraz spostrzegawczy by to sprawidzic/ zobaczyć :-)))))

Czy ten temat jest jakoś skopiowany, nie. Więc jak masz sapy to idź je sobie gdzieś indziej rozwiązywać i nie baw się w typowego sebixa forumowego bo nie cierpię takich w tematach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak najbardziej fajny pomysł. Myślałem o czymś podobnym z racji, iż na serwerze oprócz zarabiania i kupowania nowych aut to nie ma co robić a trzeba sobie jakoś urozmaicać rozgrywkę. Jeżeli ktoś lubi RP i zna się mniej więcej na klimatach półświatka no to zauważy w tym potencjał na ciekawą rozgrywkę i zrobi konkurencyjny gang. A co do terenów zajmowanych przez Was, to powinniście jak już siedzieć gdzieś na strefie DM jeżeli planujecie rywalizować o tereny z kimś innym a nie zajmować neutralne terytoria.

 

Nie miej pretensji do ludzi o to,że wyśmiewają Twój pomysł , ponieważ jeżeli poprzedni temat skopiowałeś z innego serwera(o który chodzi wszyscy wiedzą) to nic dziwnego, że zbyt wiarygodną osobą nie jesteś.Pomysł fajny, wykonanie beznadziejne.Taka jest moja opinia, elo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin