Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja historia z 4life


DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściwie wszystko zaczęło się jakoś w styczniu 2015 roku kiedy to grałem jeszcze na serwerze zaczynającym się na "p" a kończy na "life". Wbiłem jakoś niefortunnie na serwer 4life (1edycja), pograłem chwilę "gó**o, spadam stąd" - taka była moja myśl, no i tak zrobiłem. Jakiś czas później, w lutym do gry namówił mnie amj. Jakoś nawet fajnie zaczęło się grać no i tyle, grałem. Jednak kilka dni później serwer został zaatakowany przez hakera. Był on zamknięty przez 2 tygodnie gdy to 27 marca została otwarta druga edycja.

Moje konto zostało utworzone kilka minut po 20, ma pid 39 więc.. całkiem przyzwoicie :) Od startu starałem się dostać na supporta, z tego co pamiętam za drugim razem mi się udało. 25 kwiecień? Chyba tak, knx, popraw mnie jeżeli się mylę ;) Był support, były dupeczki, hajs, wódka... Dobra był tylko support. W okolicach kwiecień - czerwiec poznałem mojego na stan dzisiejszy przyjaciela Limitless'a oraz Damiana. Poznaliśmy się tak naprawdę przez ich natrectwo. Przepraszam za wyrażenie, ale tępe ch**e za każdym razem gdy widzieli moje auto źle zaparkowane holowali je, OD RAZU! Tak w sumie jakoś się spiknelismy.. ahh piękne czasy, prawda Mateusz? Mój majątek rósł, znajomość z tymi osobnikami również... Fajnie było. Początek lipca, razem z Limitlessem w porze wieczornej odwalalismy sobie, pisalismy... Wyskoczyłem moim zacnym buritto z mostu gdy na chacie ukazał się napis informujący, iż moja ranga została zaktualizowana... Administrator.. to było coś.. pamiętam do dziś słowa Limitless'a, które to mówiły, że dalej już się nie dostanę. W wakacje niestety zrobiłem sobie przerwę, po powrocie​ grałem sobie normalnie... (Uwaga, teraz ważna część) było to prawdopodobnie 19 sierpnia.. jednak pewny nie jestem. W tym dniu poznałem osobę, która tak naprawdę nadała sens mojemu życiu, Zebrę. Było to obok mount chillad, w tej rzeczce. Gracz o nicku Master napisał report, że ten się topi. Tak naprawdę gdyby nie ten report.. gdyby nie to, że właśnie to ja akurat go odebrałem to by nie doszło do poznania. Ci się topili no i pamiętam, że z zebra zacząłem pisać (wcześniej tego samego dnia chwilę pisałem z nią na chacie /g) no i tak zaczęliśmy pisać.. ahh piękne czasy, później samo już to jakoś poszło. Koniec września 2015 roku zaskoczenie DeltaRon RCON :o. Seeerio, Limit do dzisiaj pewnie nie wie jakim cudem. Tak naprawdę wtedy dla serwera zrobiłem więcej szkody niż pożytku. Jakoś w okolicach listopada sprzedałem sporą ilość gotówki za dobrą materialne.. no cóż, nie polecam :) dostałem bana, straciłem zaufanie zbyka... No, nic fajnego. W styczniu 2016 roku powróciłem! Ranga support, znowu od zera uh.. ciezko było, ale jakoś się tam grało. Na nowo zdobywalem majątek i czegoś się tam dorobiłem. W między czasie zacząłem bardziej bawić się autami i tak też kilka modeli z tamtego okresu pojawiło się na serwerze. Grało się grało. Niestety, w okolicach czerwca zmuszeni byliśmy pożegnać naszego członka Damiana. Sprawy prywatne, przykra sprawa. Została nasza trójka. Nie długo później w wakacje zrobiłem sobie przerwę. Grałem na innym serwerze. Nauczyłem się tam wiele rzeczy odnośnie zmodelera. Pod koniec wakacji wróciłem i tak sobie grałem aż w końcu awansik na administratora... Znowu! Kilka moich modeli już było na serwerze dlatego też pewnie ten awans. Oczywiście moje zaufanie u Zbyka zostało już odzyskane. Grało się jakoś bez większych przypalow, wiadomo zawieszki były, ale u mnie to norma. Grudzień 2016 rok, awans na administratora RCON... Kurde, znowu! Nie wierzyłem, serio. Przez ten czas kilka aut zostało zamienionych, coś tam z salonami się bawiłem.. nie mogę powiedzieć, że niczego nie zrobiłem. Końcówka marca 2017 roku odchodzę z rangi. Powodem jest brak czasu. Dzisiaj mamy 27 marzec 2017 rok, ja gram dalej i bawię się. Dużo rzeczy pominąłem, to pewne, jednak najważniejsze rzeczy wymieniłem.

 

Pewnie nikogo to i tak nie interesuje, ale nie mogę spać i miałem taką ochotę o. Może ktoś sobie znajdzie lekturę na posiedzenie :)

Pozdrawiam, sto lat 4life!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha @DeltaRon:

Teraz 'KNX, popraw mnie'.

A fajnie się mnie na blocku FB trzyma tyle czasu i nie chcę odblokować jak Cię prosi w moim imieniu?

Ahh. Ahh. Ahh.

Zranione uczucie.

Ale dobrze, że mnie pamiętałeś chociaż. Za to Ci dziękuje.

 

Data '25.04.2015' jest prawidłowa, bo o 21:32 tego dnia @ZbyK opublikował wyniki na suppa z 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji w roku 2015.

Pamiętam ten czas (tą godzinę) o której wyniki zostały opublikowane.

A po paru miesiącach wylot z jednego JEDNO PRZEKLEŃSTWO:

[2015-09-23 19:44:15] [Output]: Gracz KNX został wyrzucony przez DeltaRon, powód: Aktualizacja rangi 

Wtedy o mnie była drama i głośno o moim suppie jest do dzisiaj. I to trwa od 23.09.2015.

Ale to nie ważne...

 

Jeśli chodzi o Zebrę, to:

@Zebra też mi nadała smak na 4Life W PEŁNI jak Tobie po tym jak ją na FB zaprosiłem i ją zapoznałem dokładnie.

I momentalnie przyjęła po paru chwilach na FB.

Wszedłem na jej profil na FB... A ona taka fajna, że mnie aż poskoczyło jak ją taką ''ładną'' zobaczyłem.

Więc postanowiłem ją dodać na FB'ie. Okazało się to słuszne w ponad 100 procentach.

Raz miałem od niej blocka na FB, którego mi zdjęła po kilku dniach.

Raz miałem kolejkę na 7 dni...

sob, 19 mar 16	Niestosowanie się do ostrzeżeń (1)	1	Zebra	Szczegóły

A tak to żadnych innych kar 4Lifowych od niej. Tylko ta jedna z forum.

 

Dałem jej 3 gwiazdki w SG4L po przemyśleniach, bo doszła w 2015 do mojej grupki.

W moim SG4L ja tylko, @Zebra, oraz @ZbyK mamy 3 gwiazdki, bo od 2k15 jesteśmy w SG4L.

@ZbyK'owi jak był ten wylot jego z SG4L i trwał 10 dni i była ta drama postanowiłem zmienić datę z: 9.03.2016, 18:00, na 22.07.2015, 18:00 kiedy to SG4L powstawało.

Sprytnie, nie?

Ale to nie ważne.

 

Odnośnie poprawiania przeze mnie w dwóch sprawach o których prosiłeś.

((Prosiłeś o to z suppem, ale o tym, o której zarejestrowałeś konto na serwie też Ci pomogę))

1. Twoje konto zarejestrowane zostało poniżej 20:06:35 dnia 27 marca 2015, bo moje z PID'em 63 zostało o tym czasie założone, bo o tym czasie pojawiłem się postacią na spawnie w Downtown w San Fierro.

Ty pewnie też się tam zrespiłeś.

I Twoje konto ma mniejsze PID od mojego, zauważ sobie.

I nie kilka minut później jak to napisałeś, tylko sekundy dzieli zarejestrowanie na 4Life przez Ciebie jak 2-ga edycja wystartowała.

2. Dostałeś się ze mną na suppa na 2-giej REKRUTACJI na 2-giej edycji, która jest od 27 marca 2015 w dniu 25 kwietnia 2015.

I spotkanie było na drugi dzień nas 6-ściu z tej 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji o godzinie 19:02, bo o tej godzinie wyskoczyło nam ucho w dniu 26 kwietnia 2015.

PS finał: I 1-sza edycja 4Life została zamknięta przez NeX'a. Niech go szlag trafi.

 

I mam prośbę @DeltaRon: Odblokuj na FB, to sobie więcej wypowiemy naszych historii.

ZNAM TYLE DAT o 4Lifuśku.

 

4Life, sto lat, sto lat, sto lat. Dzisiaj 2 lata.

 

To na tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)

Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)

Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..

 

ty wolisz raczej z piłą ludzi ganiać :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)
Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..
też lubiłem kąsac kobietę to teraz mam półrocznego syna. Ludzie nie gryzie się bo macie pewnie te 18 lat a to nie odpowiedni wiek na... sami wiecie. A jak gryźć to delikatniej ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)
Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..
też lubiłem kąsac kobietę to teraz mam półrocznego syna. Ludzie nie gryzie się bo macie pewnie te 18 lat a to nie odpowiedni wiek na... sami wiecie. A jak gryźć to delikatniej ;p

Kurcze! Nie w tym sensie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)
Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..
też lubiłem kąsac kobietę to teraz mam półrocznego syna. Ludzie nie gryzie się bo macie pewnie te 18 lat a to nie odpowiedni wiek na... sami wiecie. A jak gryźć to delikatniej ;p
Kurcze! Nie w tym sensie!!!
i do tego sensu też dojdzie prędzej czy później. Kurcze ! Taka kolej rzeczy ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)
Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..
też lubiłem kąsac kobietę to teraz mam półrocznego syna. Ludzie nie gryzie się bo macie pewnie te 18 lat a to nie odpowiedni wiek na... sami wiecie. A jak gryźć to delikatniej ;p
Kurcze! Nie w tym sensie!!!
i do tego sensu też dojdzie prędzej czy później. Kurcze ! Taka kolej rzeczy ;D

Ja proszę o wypowiedź Zebry na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Serdeczne środkowy palec dla ludzi, którzy twierdzą, iż nie można poznać fajnych osób przez grę :)

Historia fajna, powodzenia w relacjach z tym zwierzęciem ( o ile nie gryzie) ;)

Ależ spokojnie, nie gryzę, wystarczy mnie tylko poznać. ;)
Potwierdzam, to raczej ja wolę gryźć..
też lubiłem kąsac kobietę to teraz mam półrocznego syna. Ludzie nie gryzie się bo macie pewnie te 18 lat a to nie odpowiedni wiek na... sami wiecie. A jak gryźć to delikatniej ;p
Gryzienie w przenośni - chodziło o dokuczanie sobie. Nie jesteśmy ze sobą, ani nie mamy takich relacji jak w związku i tym bardziej nie będziemy siebie "gryźć". Nasz kontakt to raczej rodzeństwo, a nie związek. Edytowane przez Zebra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin