Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Moja historia z 4life


DeltaRon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Historia bardzo fajna i sprawia dobre wrażenie. W internecie faktycznie można spotkać wiele ciekawych osób i utrzymywanie kontaktu z danymi ludźmi może niejednokrotnie sprawiać jakąkolwiek satysfakcję. Sam osobiście mam wielu takich znajomych i ich szanuję. Obyś jeszcze kiedykolwiek miał ochotę wrócić na swoją rangę ;) Powodzenia.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No delta.. Ile to pisałeś? Jest tak zajebi**e że się tego nie da opisać. I pewnie lepiej żebym nie wiedział ile to pisałeś :)

 

No powiem Ci że miałeś ładną historię (i mam nadzieję, że jej jeszcze nie planujesz kończyć :)) Co do tego "najważniejszego momentu". To się z tobą zgodzę... Każdy człowiek prędzej czy później się zakocha. Może ty z ZEBRA nigdy o tym nie mówiliście, ale idę o zakład, że was coś łączy (np. gra w mta :)). Powiem Ci tyle, ja też się zakochałem, chodź całe życie dopiero przedemną.Z tą "kochaną" osobą rozmawiam (mniej więcej) codziennie. Chodź spędziłem z nią dużo czasu, to nie umiem jej powiedzieć kocham Cię. Nie wiem czemu tak jest... Ale co ja się będę rozpisywał :). Powiem tyle... Deltaron jeżeli Ci zależy na waszej przyjaźnie, to szanuj ZEBRE ponieważ to dobra administratorka....

 

No delta nie będę się rozpisywał, ale chciałbym Tobie i twojej "siostrze" podziękowač za to, że to dzięki wam powstawały te nowe aktualizacje, nowe projekty na auta, itp.

 

Delta no powiem tyle. Powodzenia w życiu, zdrowia. A i nawet nie próbuj odchodzić :)

 

 

P.S Jogol jeśli to czytasz, to mam nadzieję że nikomu tego nie powiesz. A zwłaszcza jej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha @DeltaRon:

Teraz 'KNX, popraw mnie'.

A fajnie się mnie na blocku FB trzyma tyle czasu i nie chcę odblokować jak Cię prosi w moim imieniu?

Ahh. Ahh. Ahh.

Zranione uczucie.

Ale dobrze, że mnie pamiętałeś chociaż. Za to Ci dziękuje.

 

Data '25.04.2015' jest prawidłowa, bo o 21:32 tego dnia @ZbyK opublikował wyniki na suppa z 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji w roku 2015.

Pamiętam ten czas (tą godzinę) o której wyniki zostały opublikowane.

A po paru miesiącach wylot z jednego JEDNO PRZEKLEŃSTWO:

[2015-09-23 19:44:15] [Output]: Gracz KNX został wyrzucony przez DeltaRon, powód: Aktualizacja rangi 

Wtedy o mnie była drama i głośno o moim suppie jest do dzisiaj. I to trwa od 23.09.2015.

Ale to nie ważne...

 

Jeśli chodzi o Zebrę, to:

@Zebra też mi nadała smak na 4Life W PEŁNI jak Tobie po tym jak ją na FB zaprosiłem i ją zapoznałem dokładnie.

I momentalnie przyjęła po paru chwilach na FB.

Wszedłem na jej profil na FB... A ona taka fajna, że mnie aż poskoczyło jak ją taką ''ładną'' zobaczyłem.

Więc postanowiłem ją dodać na FB'ie. Okazało się to słuszne w ponad 100 procentach.

Raz miałem od niej blocka na FB, którego mi zdjęła po kilku dniach.

Raz miałem kolejkę na 7 dni...

sob, 19 mar 16	Niestosowanie się do ostrzeżeń (1)	1	Zebra	Szczegóły

A tak to żadnych innych kar 4Lifowych od niej. Tylko ta jedna z forum.

 

Dałem jej 3 gwiazdki w SG4L po przemyśleniach, bo doszła w 2015 do mojej grupki.

W moim SG4L ja tylko, @Zebra, oraz @ZbyK mamy 3 gwiazdki, bo od 2k15 jesteśmy w SG4L.

@ZbyK'owi jak był ten wylot jego z SG4L i trwał 10 dni i była ta drama postanowiłem zmienić datę z: 9.03.2016, 18:00, na 22.07.2015, 18:00 kiedy to SG4L powstawało.

Sprytnie, nie?

Ale to nie ważne.

 

Odnośnie poprawiania przeze mnie w dwóch sprawach o których prosiłeś.

((Prosiłeś o to z suppem, ale o tym, o której zarejestrowałeś konto na serwie też Ci pomogę))

1. Twoje konto zarejestrowane zostało poniżej 20:06:35 dnia 27 marca 2015, bo moje z PID'em 63 zostało o tym czasie założone, bo o tym czasie pojawiłem się postacią na spawnie w Downtown w San Fierro.

Ty pewnie też się tam zrespiłeś.

I Twoje konto ma mniejsze PID od mojego, zauważ sobie.

I nie kilka minut później jak to napisałeś, tylko sekundy dzieli zarejestrowanie na 4Life przez Ciebie jak 2-ga edycja wystartowała.

2. Dostałeś się ze mną na suppa na 2-giej REKRUTACJI na 2-giej edycji, która jest od 27 marca 2015 w dniu 25 kwietnia 2015.

I spotkanie było na drugi dzień nas 6-ściu z tej 2-giej rekrutacji na suppa na 2-giej edycji o godzinie 19:02, bo o tej godzinie wyskoczyło nam ucho w dniu 26 kwietnia 2015.

PS finał: I 1-sza edycja 4Life została zamknięta przez NeX'a. Niech go szlag trafi.

 

I mam prośbę @DeltaRon: Odblokuj na FB, to sobie więcej wypowiemy naszych historii.

ZNAM TYLE DAT o 4Lifuśku.

 

4Life, sto lat, sto lat, sto lat. Dzisiaj 2 lata.

 

To na tyle.

 

a ten jak zwykle o tym supporcie... weź człowieku wyjdź z domu czasem i nie tylko do szkoły/pracy Dt7xO2L.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja historia zaczeła się od tego że założyłem konto na serwerze po czym zdałem prawko na all kategorie i poszedłem zarabiać na magazyn kupiłem eleganta za 140k od RasTi-ego zarobiłem 60-coś ka oddałem po czym sprzedałem eleganta za 70k i spłacilem reszte teraz zarabiałem od nowa i Adiii__ (Też pozdrawiam) sprzedałm mi PCJ-600 na raty za 40k no i spłacamy zarabiamy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin