Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na JJTajemniczy


xTedi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od razu mówię iż wiem, że nie ma wzoru na skargę, lecz jestem podirytowany zachowaniem jednego z waszych pracowników. Zacznijmy od tego, że pracownik zażądał ode mnie pieniędzy za '' wjechanie w niego'' . Od tego cała sytuacja się zaczęła. Następnie poinformował mnie iż napisze skargę, oczywiście się zgodziłem, nie miałem nic przeciwko, ponieważ byłem bez winy. Spytałem się go ile ma h na serwerze. Wydaje mi się to bardzo dziwne, kiedy gracz, który dostał się do frakcji, prezentuje sobą takie zachowanie. Napisałem mu, że jeśli będzie miał tyle h co ja przegrane, to niech się odezwie.

Taka była jego reakcja:

 

http://imgur.com/a/SoKeX

 

Następnie napisałem mu, że nie wie chyba z kim pisze (podejrzewał mnie za cj, który zaczął grę na serwerze niedawno), jego reakcja:

 

http://imgur.com/a/HTiXE

 

Prowokacje+obrażanie (gnojek, dzieciak z podstawówki). Myślę, że GRACZ, który dostaje szanse w SAMD, powinien dawać przykład dla graczy, pomagać im, być miłym, lecz ten człowiek, nie ma ani grosza szacunku + zachowanie to tyczy się zachowania NA SŁUŻBIE.

Nie chciałem pisać tej skargi, lecz jeśli taki człowiek ma być w frakcji SAMD i psuć reputacje serwera, to gratuluje wszystkim.

Z mojej strony to wszystko.

Gracz został poinformowany o skardze.

 

http://imgur.com/a/Rv7Up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem miły, jestem uprzejmy, ale wszystko ma swoje granice, nie lubie Cie, podpadłes mi i tak to sie skonczylo :) takie osoby jak ty psuja reputacje na 4life, te ssy nie wiem czego dowodza, nie pisalem zadnych bluzgów czy innych smieci, wprost inteligentnie Cie gasiłem, to ze nie umeisz czegos zalatwic miedzy soba tylko wstawiasz to wszedzie zeby wszyscy widzieli (i tak nie wiem co ci to da) to wiadome. Natepnym razem nie odwalaj sweeperem jak bys mógł :) nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

godziny na serverze nie dowodza, tymi ssami tez nic nie udowodniłes a wrecz przeciwnie, pokazują jak ta sprawa jest nie warta fatygi na skarge, coś na zasadzie np: napisze Ci ze masz brzydkie auto, a ty napiszesz skarge ze tak napisalem, gdzie tu sens ? O poziomie inteligencji czy zachowaniu tak btw. skończyłem sie wypowiadac na ten temat, wiecej nerwow sobie nie bede psuł, wiem ze poniedzialek, ale da sie ten dzien jeszcze uratowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin