Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na JJTajemniczy


xTedi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego: JJTajemniczy

Twój nick: xTedi

Powód: Obraza, prowokacje

Opis zdarzenia: Cześć. Jestem podirytowany zachowaniem jednego z waszych pracowników. Zacznijmy od tego, że pracownik zażądał ode mnie pieniędzy za '' wjechanie w niego'' . Od tego cała sytuacja się zaczęła. Następnie poinformował mnie iż napisze skargę, oczywiście się zgodziłem, nie miałem nic przeciwko, ponieważ byłem bez winy. Spytałem się go ile ma h na serwerze. Wydaje mi się to bardzo dziwne, kiedy gracz, który dostał się do frakcji, prezentuje sobą takie zachowanie. Napisałem mu, że jeśli będzie miał tyle h co ja przegrane, to niech się odezwie.

Taka była jego reakcja:

 


http://imgur.com/a/SoKeX

 

Następnie napisałem mu, że nie wie chyba z kim pisze (podejrzewał mnie za cj, który zaczął grę na serwerze niedawno), jego reakcja:

 


http://imgur.com/a/HTiXE

 

Prowokacje+obrażanie (gnojek, dzieciak z podstawówki). Myślę, że GRACZ, który dostaje szanse w SAMD, powinien dawać przykład dla graczy, pomagać im, być miłym, lecz ten człowiek, nie ma ani grosza szacunku + zachowanie to tyczy się zachowania NA SŁUŻBIE.

Nie chciałem pisać tej skargi, lecz jeśli taki człowiek ma być w frakcji SAMD i psuć reputacje serwera, to gratuluje wszystkim.

Z mojej strony to wszystko.

Gracz został poinformowany o skardze.

 

http://imgur.com/a/Rv7Up
 

Godzina i data zdarzenia: 3.04.2017 14:30

Dowody: ---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam takie sprawy najlepiej załatwić między sobą a nie udawać chojraka w skardze bo ta sprawa nie jest tego warta nawet, nie martw się do Ciebie się więcej nie odezwę bo uzupełniłes moja czarna listę, a co do skargi jest ona tak słaba jak gdybym obrazal Ci auto a ty by napisał na ten temat skarge, jest to słaby argument i bez sensu tak na prawde . Zastanów się i następnym razem nie odwalaj sweeperkiem i nie zgrywaj sam chojraka a potem płacz w skardze.nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopowiedzialem, sorzedales graczowi Krystex premium + na służbie, gracz ten moze potwierdzic. Nie byles na S2, nie szanujesz w ogole frakcji, wszystko robisz z zerowym zapalem do tego. Robisz to bo musisz i Ci nie wychodzi, gracze sie ze mną kontaktują na forum, poniwaz smieja sie z SAMD... Oczywiście szanują ludzi w tej frakcji,ale tych , ktorzy sie angazuja i zachowują godnie -Ty do nich nie nalezysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dopowiedzialem, sorzedales graczowi Krystex premium + na służbie, gracz ten moze potwierdzic. Nie byles na S2, nie szanujesz w ogole frakcji, wszystko robisz z zerowym zapalem do tego. Robisz to bo musisz i Ci nie wychodzi, gracze sie ze mną kontaktują na forum, poniwaz smieja sie z SAMD... Oczywiście szanują ludzi w tej frakcji,ale tych , ktorzy sie angazuja i zachowują godnie -Ty do nich nie nalezysz.

A wiesz jak on się we frakcji zachowuje ? Powiem Ci ze czytając to co tutaj napisałeś bzdury. Nie jest kimś takim i póki go nie poznasz i nie wiesz jak pracuje. To nie wypowiadaj się na jego temat. Bo to co napisałeś to głupota. Myślisz że jak masz przegrane godzin dużo to jesteś ważny? Pokazać Ci twoją dziecinność? Stawiam że masz max 14 lat i masz gołą du*e na awatarze. :) tak na prawdę to jesteś tyle wart co twoja skarga. Oceniasz pracę człowieka w SAMD którego nie znasz pod pretekstem że ciebie zwyzywal. I dobrze. Żeby mnie ktoś o twoim poziomie zaczął irytować zrobiłbym to samo. Masz przegrane ile godzin na serwerze? 1500? To udowadnia jak bardzo jesteś dojrzały. 1500h życia ci uciekło człowieku. Pomysł zanim napiszesz skargę. Bo twoi koledzy się śmieją z SAMD tak ? Ale twoi koledzy nie dorastają dla JJTajemniczego do pięt pod względem żadnym. Ode mnie to tyle. Chyba ci uświadomiłem że powinieneś to odwołać bo skarga została napisana a na ss widać tylko jego pisanie. Jestem ciekaw czym ty go zdenerwowales. Myślę że JJ miał powód żeby tak zareagować. Radzę Ci to odwołać bo chyba wszystko ci powiedziałem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin