Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na JJTajemniczy


xTedi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jesteś chłopie nienormalne owszem na s1 byłem wtedy gdy PYTAŁEM się o premke oraz o cometa ale gdy kupowałem i podawałem kod byłem na s2 , nie wiem czemu zerowy zapał skoro akcji rp z tobą nie robiłem jedynie podpisałem z tobą parę zdań na pm . Polecam wybrać się do specjalisty bo to ciężki przypadek . Jeżeli bardzo chcesz mnie ud***c to wydaje mi się że będzie ciężko bo nic złego nie zrobiłem, a jeżeli ktoś jest we frakcji to nie znaczy że jest za przeproszeniem frajerem który nie będzie odpowiadał na zaczepki tylko wręcz przeciwnie ,będę odzywali się na tego typu pisanie , nie wiem to po co to dalej ciagniesz jak nic z tego nie wyjdzie bo nie ma co wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin