Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

GG WP Odejscie byalkoo -----


Bialeczny1998*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak naprawde nie wiem od czego by tu zaczac....mhm, Przyszedl rowniez i moj czas jak i wielu innych stalych Graczy aby odejsc ale nie zostawie tego bez jakiegokolwiek rozglosu. ;3

 

Wlasnie tutaj na serwerze dnia 1.01.2016 zaczalem swoja rozgrywke, poprzez kolegow ktorzy mnie namowili abym sprobowal swoich sil na tym serwerze. Wtedy jeszcze nie sadzilem ze az tak mnie ten serwer wciagnie poniewaz wybilo mi prawie 1700h ;>

Wiekszosc mnie zna z tego ze bylem no-lifem na Magazynie, w ktorym spotkalem tyle wspanialych Graczy ktorzy widzac ile zarabialem na tym Magazynie dziennie twierdzili ze mam Bota  ;P  , az do momentu kiedy trafilem w Szeregi TSA z ktorych bardzie nie chetnie odchodze...bo tam wlasnie panowala mila atmosfera, fajna ekipa przynajmniej do czasu.... i czas w ktorym jeszcze byl Werti bardzo dobry Szef ktorego Serdecznie Pozdrawiam, zarowno ciacho ktory sprawdza sie w tej roli rownie dobrze i na ktorego bym zlego Slowa nie powiedzial :wub:  ;D

 

​Przez Te prawie 1700 h (prawie) rowniez zaliczam do osiagniec przegonienie  w LP Altec63(lepiej znany jako KNX  ) ktorego tez pozdrawiam i zycze mu jak najlepiej, mimo iz nie bede ukrywal czasem potrafiles mi podniesc cisnienie xD

Tak Swoja droga sa 2 Powody z ktorych odchodze, o jednym mowie bardzo niechetnie bo niestety wyszlo jak wyszlo..., tez nie czuje sie bez winy..i mam juz nie maly dyskomfort grajac na tym serwerze...(prawdopodobnie bede dostepny na innym serwerze gdzie gra werti i tam bede probowal jeszcze swoich sil, aczkolwiek nie na dluzsza mete oraz czas ktory mi nie pozwala na to aby tam nabijac tyle frajdy i godzin jak na 4life ktory na pewno bede milo wspominal.  A Drugi jest taki ze po prostu musze zainwestowac wiecej czasu w Zycie prywatne..ktore jednak jest wazniejsze. :wub:

 

Raz na Jakis Czas uda mi sie wbic na serwa i cos poodwalac jak Kazdy ale nic wiecej ;3 Dziekuje Wszystkim za mile spedzony czas na serwerze.

 

Wymienie jeszcze pare Osob ktore mialy dla mnie wieksze lub mniejsze znaczenie. [do niektorych nadal bd mial Kontakt   ]

Tigerro moj najlepszy Kolega od samego poczatku <33 Dzieki Wielkie

Eryk - ktory zawsze bedzie dla mnie tym Atminem z najepszymi fixami :wub: 

Hasha - dobra mordka z magazynu ;3

 

Grabsio311 - rowniez bardzo w porzadku dla mnie Osoba ktora zawsze gdy potrzebowalem pomocy byla u mnie, i zawsze mial dobre poczucie humoru ktore niesamowicie cenie  

 

Hyder - ten ktory zawsze na mojej Sluzbie chcial jechac tylko na plaze xDD

 

Namik209 - Supporter ktory zawsze byl gotow mi pomoc, co zreszta bardzo docenialem  :3 dalszych sukcesow na Randze ;>

 

Lukasz1393 - Najlepszy Atmin wszystkich Atminow, ktorego chyba bede najbardziej wspominal na randze ;3(kontakt mamy ^^)

 

Focus,Kubox,NikeSS,Scyrix - my to jeszcze na cs zrywamy ^^

 

Baker - Supporter ktory z poczatku nie moglem strawic xD ale ostatecznie okazal sie bardzo spoko mordka ;D

 

Altec63 - Powodzenia na Serwerze jak i zyciu prywatnym, Rekord w LP pozostawiam juz Tobie   ^^

 

 

Syriusz - jestesmy w Kontakcie ;3 Dzieki za Wiele Godzin smiechu i fajnej Atmosfery na Sluzbie ;>

 

Mars,Ziomekkox, - dziekuje rowniez za Sluzbe ^ ^

 

Lukster,Hrydziu,Pluszowy - Trudno mi o tym pisac, jest mi przykro ze miedzy nami wyszla taka spina. Nie wiem

czulem to ze sie nie uklada i sie tylko wyzywamy i uwazalem to za sluszne, jednak do teraz zastanawiam sie czy aby naprawde ?  Mimo Wszystko rowniez wspominam te mile chwile i dziekuje za tyle Godzin spedzonych z tym Serwerze  ;) Zdaje sobie Sprawe ze wczorajsze spiny byly nie na miejscu i pisane pod wplywem emocji ale

sadze ze bylo minelo.... rowniez i wam zycze powodzenia oraz wszystkiego dobrego ;>

 

Danboss - Pseudo Informatyk ktory tylko mi potrafil tak roz***ac Komputer na Teamviewerze XDDD    [pozostajemy w Kontakcie ]

Emialski - Znakomity Prezenter oraz Kolega, duzo sukcesow na Radiu ^^

Madixa - Mamy Nadal Kontakt wiec, nie musze chyba za wiele tutaj pisac :wub:  Powodzenia na Radiu, mega Audycje ;>

 

No i to chyba na tyle, jezeli o Kims zapomnialem to przepraszam jednak jest ich tak wielu ze trudno by mi bylo wszystkich wymienic :wub:  ;d

Pozdrawiam jeszcze cala Administracje Rcon oraz innych czlonkow ekipy ;D

PS. Na pewno jeszcze nie raz wbije na Serwa zeby zobaczyc czy cos sie zmienilo oraz male odwalanko :wub:  :wub:  :P Dzieki! 

Edit : Dziekuje Rastiemu za wiadomosci ktore zmotywowaly mnie do przemyslenia tej calej Sprawy :wub:. . Potrzebuje jednak wiecej czasu....i pozyjemy zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Paweł? Mimo tego że wyszło między nami tak a nie inaczej dziękuję za wszystko i trzymaj się ;)

 

Narka no niestesty :( Trzymaj się i powodzenia w życiu bo mówiłeś już długo o tym ze musisz sie zajać sobą :)

 

<333333 :wub: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin