Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odchodzę od Was Db mordki.


NinjSS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już zauważylizcie odchodze z serwera.Czy wrócę? Nwm może....Spędziłem tutaj godziny odwalania a zarazem popierdzielania na tzw. Lawetach. Chciałbym podziękowac db mordką za Odwalanko itp. Moje b mordki o których nie zapomne.

-Hrydziu*-Db ziomek,Odwalał i Odwala(Więc Pilnujcie go db płace) Jako osoba znielicznych na serwerze pamięta db mego Cluba(Gulfa WRC)

-byalkoo-(niestety dzisiaj też odszedł) db morda zapamiętam go jako wieczny nosiciel Kartonow, Sultana popijaku chcial Sellnac za 10k :)

-Grabsio311-Mirek handlarz ziom db nie raz mi pomogł,

-Hasha-Mordka db...

-Siverius-Db odwalacz :)

-TheKruzii- Spk ziomek ale za to że mnie z Ulicy do więzienia zgarneles nie wybacze :D

-DeltaRon-Człowiek-Wyj...., W kinie do 3 w nocy Anime się ogladało(Spokojnie nie Hentai:D)

-Lukster555-Wieczny Ciej a zarazem Odwalacz ale Db Morda

-Rasti-GG docenił wyglad Mojego św. pamięci Cluba

Jak o kimś zapomniałem niech się dopisze:). Db serwer, Db ekipa serwera Na pewno jeszcze nie raz wejde na serwer. Trzymajcie sie

Ziomki.

 

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                     Pozdrawiam

                                                                                                                                                                                     NinjSSakaFilipek

 

 

 

Edit: Dzieks all za ostatnie odwalanko

      7 dni prawko-Pawelek.

      55 min Mute-Pawelek.

      5 dni Mute- Baker

      Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin