Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie - Ciperek


*Gagatek*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Chciałbym się z wami pożegnać , odchodzę z serwera , jest wiele przyczyn ale takie najważniejsze :

- nie ma co robić na serwerze

- nie ma nowych prac

- reasumując znudzenie serwerem

- brak czasu na gre , wiadomo że nikt w taką ładną pogodę nie chce siedzieć przed komputerem.

Tak jak wyżej wspomniałem jestem znudzony serwerem osiągnąłem tu około 2500h przez prawie 2 lata gry. Osiągnąłem fajny majątek , byłem w SDSA , TSA czyli to co chciałem osiągnąć osiągnąłem , no może 1kk w gotówce brakuje ale już mniejsza o to xD. Pozdrowie kilka ważnych osób z którymi świetnie mi się grało.

 

Mateo_202 - szkoda że masz bana , prawie 2 lata spędzone na 4Life razem , dobry ziom i skamer z Ciebie xD

 

Mirus467 - Przepraszam , że Cię wkopalem , myślę że nie masz mi już tego za złe.

 

Namik209 - świetnie się z Tobą dilowało na giełdzie , powiększaj swój majątek i 3maj się :)

 

BANDITO - Dzięki za wspólną grę , nasze drogi się troszkę rozeszły ale fb dalej jest :)

 

Krystex - Dobra z Ciebie morda , 3maj się , kontakt na fb :)

 

Hyak - Dzięki za drugą szansę w SDSA :)

 

To tyle z osób przez które grało mi się lepiej , ogólnie 4L to moim zdaniem najlepszy serwer na platformie MTA , ale niestety rozgrywkę utrudniają ku**y które przychodzą tylko odpierdalać , a nie grać.

Narazie się z wami żegnam , ale pamiętajcie Ciperek zawsze wraca.

 

No ale nie zapomnę o tych którzy przez całą rozgrywkę mnie wk******i.

Podalbym przykłady , lecz ten kto mnie wk*****l to wie że to do niego , serdeczne pi*******e się.

A resztę graczy pozdrawiam , życzę miłej gry , powiekszajcie swój majątek i budujcie nowe ekipy , trzymajcie się , kiedyś na pewno wrócę ! ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin