Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Przetarg na interior dla Wydziału Kryminalnego SAPD


Baker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. 

 

Potrzebujemy z chłopakami fajnego interioru. Niestety - leżymy jeżeli chodzi o map editora. Czy ktoś mógłby utworzyć coś fajnego, takiego dla jednostki kryminalnej? Swoimi pomysłami dzielcie się w tym temacie, a ja wraz z amj i Misterem wybierzemy ten najlepszy, który zostanie adekwatnie wynagrodzony. 

 

 

 

 

@Mister

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Arbus, jest kozak ale da rade jeszcze troche przerobic ? Bo potrzebowalbym jeszcze jedno pomieszczenie

Jasne mam jeszcze kilka pomysłów.

Podaj jakie pomieszczenie potrzebujesz, na pewno zrobię pokój przesłuchań oraz toaletę. :)

Potrzebuje pomieszczenie dla technika policyjnego. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Arbus, jest kozak ale da rade jeszcze troche przerobic ? Bo potrzebowalbym jeszcze jedno pomieszczenie

Jasne mam jeszcze kilka pomysłów.

Podaj jakie pomieszczenie potrzebujesz, na pewno zrobię pokój przesłuchań oraz toaletę. :)

 

Potrzebuje pomieszczenie dla technika policyjnego. :D

 

Dobra bo tam o nim wcześniej Baker nie wspomniał, co ma się w nim znajdowac, mam kilka pomysłów, ale może coś na co masz wizje? Chętnie wysłucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Arbus, jest kozak ale da rade jeszcze troche przerobic ? Bo potrzebowalbym jeszcze jedno pomieszczenie

Jasne mam jeszcze kilka pomysłów.

Podaj jakie pomieszczenie potrzebujesz, na pewno zrobię pokój przesłuchań oraz toaletę. :)

Potrzebuje pomieszczenie dla technika policyjnego. :D
Dobra bo tam o nim wcześniej Baker nie wspomniał, co ma się w nim znajdowac, mam kilka pomysłów, ale może coś na co masz wizje? Chętnie wysłucham.
Skoro tak swietnie poszlo Ci z reszta interioru to tutaj tez polece sie na twoje pomysly :D daje Ci wolna reke :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin