Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Nitro?!


ENOMEK.wd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Atrapa nitra - Czym ona właściwie jest?
 
Póki co niczym, służy tylko i wyłącznie do ozdoby naszego super pojazdu, ale ostatnio siedząc na moim świetnym pachnącym(xD) kibelku wymyśliłem zastosowanie dla owej butli.
Otóż - montując taką butle służy ona do designu pojazdu, później żeby to nam ulepszyło osiągi auta moglibyśmy śmignąć się do tunera (kwestie tunera opiszę niżej) żeby nam napełnił tę butle gazem(?), nitrem(?), nie wiem jak to się mówi. Dobra, wszystko pięknie ładnie mamy taką butle i na naszym liczniku pojawia się fajna buteleczka którą trzeba co jakiś czas napełniać tym nitrem w specjalnym warsztacie znajdującym się w mieście XXX, dzielnica XXX. 
 
Kto ten warsztat by obsługiwał? 
 
Gracz, który wcześniej wykupiłby ten superowy warsztat od RCON'a na licytacji która odbyłaby się na forum.
Równie dobrze można by było zrobić biznes z takimi warsztatami.
 
Czy ten gracz/pracownicy biznesu coś zarabiają?
 
Jasne, za napełnienie takowej butli płaciłoby się 5000 PLN (chyba że pracownik chce mniej, nigdy więcej niż 5k)

Co dawałoby takowe nitro?

Nitro działałoby na zasadzie 'turbo'. Pod jakimś przyciskiem (do ustalenia) aktywowałoby się to superdemoniczne przyspieszenie pojazdu.

Przykład takowego nitra w pojeździe:

QUavPCb.png


Napiszcie niżej co sądzicie o moim pomyśle, mam nadzieję że jakoś się przyjmie :)



prosiłbym też administracje o nie zamykanie tego tematu,
chciałbym poznać opinię graczy na ten temat.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie ale własnie chyba podobne coś wprowadzili na konkurencje bo było głośno o tym.Ale naprawdę fajna propozycja no narazie atrapa nitra jest dla ozoby tak jak wspomniałeś :)

Nie gram na innych serwerach więc nie mam pojęcia co sie dzieje na konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszytko fajnie ale własnie chyba podobne coś wprowadzili na konkurencje bo było głośno o tym.Ale naprawdę fajna propozycja no narazie atrapa nitra jest dla ozoby tak jak wspomniałeś :)

na naszym serwerze też było kiedyś turbo, które działało na takiej zasadzie, tylko z taką różnicą, że zużywało w uj paliwa ;v a to, że "jest podobny skrypt na konkurencji" to największa głupota serwerów RPG xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin