Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[STREFA DM] - Moja wersja strefy DM


EHX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dm to "bezprawie" - bez prawa tak? Zamieszki i dym na domach i bedzie gitara :) Znając życie każdy będzie próbował omijać te kolczatki... xD

Chciałem dodać dym ale niektórzy gracze mają zbyt słabe komputery i podczas walki to może strasznie utrudniać więc odsunąłem ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajne też by były popękane drogi i ciała w pozycji /umieram(2) np. w rowach czy krzakach DM t w końcu jest od zabijania czemy nei ofiary? XD

 

Wiszą policjanci na liniach wysokiego napięcia.
czyli SAPD bedzie sie bać xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieże na środku drogi, rozstawione minigun'y, pochodnie w stylu czaszek, wyrzutnie rakiet na dachach... To park zabaw czy strefa dm?

Jeśli to drugie, to mniej militarki, więcej przedmiotów, które przywodzą na myśl gangi. A słabe komputery nie są wymówką by nie dodać kilku źródeł dymu z dala od siebie, jeśli cokolwiek jest w stanie utrzymać się na giełdzie to kilka dymków również da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieże na środku drogi, rozstawione minigun'y, pochodnie w stylu czaszek, wyrzutnie rakiet na dachach... To park zabaw czy strefa dm?

 

Jeśli to drugie, to mniej militarki, więcej przedmiotów, które przywodzą na myśl gangi. A słabe komputery nie są wymówką by nie dodać kilku źródeł dymu z dala od siebie, jeśli cokolwiek jest w stanie utrzymać się na giełdzie to kilka dymków również da radę.

Dodałem trochę obiektów więcej niż jest na zdjęciach, trochę zmieniłem wygląd aktualnie

Dodałem przewalone drzewa, linie wysokiego napięcia, skrzynki, rozwalone pojazdy, wieże, przyczepy, schody na dachy oraz nie mam jakoś pomysłu aby dodać to narzędzie do robienie dymu - wydaje się ono fajne ale nie generuje dużego dymu przez co trzeba dodać większą ilość co równa się ze znacznymi spadkami FPS - wiem bo sam mam średniej jakości komputer a wiem że są co mają jeszcze gorsze.

 

Strefa DM powinna wyglądać - moim zdaniem - jak plac wojny, trochę przestrzeni, trochę kryjówek, trochę wejść na dachy i strategiczne punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej takich oznak pokazujących iż naprawdę coś się tam wydarzyło i jest to strefa bezprawia. Wraki pojazdów, drzewa na drogach, kartony. Jak dodasz coś takiego aktualizuj screeny, mimo aktualnego stanu jest to dla mnie must have na serwer, aktualna strefa DM to jeden wielki żart, 0 oznak że faktycznie coś się tam wydarzyło przez co stała się to strefa bez rządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin