Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Odejście - Drosiu.


Boyykaa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda wielka szkoda że tak sie to zakończyło ale też tu ma racje Rcon bo nie może pozwolić aby takie coś sie działo ;/

Gadałem ci nie negocjuj sie z bolkiem w apelacji bo na 100% sie nie da a ty swoje xd

No niestety odchodzi fajny gracz i dobry kolega z głupiego powodu mam nadzieje że jeszcze kiedyś pogramy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłeś się posłuchać kalahima, byłoby o wiele prościej..

 

No cóż, trzymaj się Drosiu, miło było z Tobą spędzić czas w SAPD / SDSA, sporo odwalanka było jeszcze rok temu, szkoda, że odchodzisz.. Wczoraj tak samo żartowaliśmy sobie z PSC i jakoś bana nikt nie dostał, no ale cóż - jeżeli ktoś chce Cię ud****ć to niestety to zrobi. Trochę za sztywno to powiedziałeś podczas nagrania, ale i tak wiem, że nie chciałeś tego sprzedać.

 

No trochę nie było okazji żeby więcej pogadać przez ostatnie miesiące, ale jakoś mało Cię widywałem :P

 

Powodzonka, na razie. ;)

Edytowane przez Hyak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mogłeś się posłuchać kalahima, byłoby o wiele prościej..

 

No cóż, trzymaj się Drosiu, miło było z Tobą spędzić czas w SAPD / SDSA, sporo odwalanka było jeszcze rok temu, szkoda, że odchodzisz.. Wczoraj tak samo żartowaliśmy sobie z PSC i jakoś bana nikt nie dostał, no ale cóż - jeżeli ktoś chce Cię ud****ć to niestety to zrobi. Trochę za sztywno to powiedziałeś podczas nagrania, ale i tak wiem, że nie chciałeś tego sprzedać.

 

No trochę nie było okazji żeby więcej pogadać przez ostatnie miesiące, ale jakoś mało Cię widywałem :P

 

Powodzonka, na razie. ;)

 

No tak już jest.... Papa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin