Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Mapa] Mech LV


Kasztan*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, do zaprezentowania mam mecha w LV, znajduje się on między bazami TSA oraz SAMD. Kiedyś już pokazywałem tego mecha, ale niestety nie został wgrany, może teraz się uda. Liczę na lajkacze! :D


 


http://imgur.com/a/9GCEu


Edytowane przez Kasztan*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry projekt oraz pomysł bardzo by się przydał taki mechanik ktoś zada pytanie dlaczego tam? A więc tak baza SAMD oraz TSA znajduje się między bardzo ruchliwa droga między lawetami trans maxu A ladunkami nie Legalnymi gracze którzy dopiero zaczynają swa karierę na 4lifie utrundniaja nam oraz taxowkom dojechać na bazę ... Tacy gracze najczęściej wchodzą bardzo ostro w zakręt ( na v maxie ) albo trasę spod bazy SAMD pod same komponenty jadą taranujac wszysko. Mam nadzieję że RCONI wypapuja coś takiego w celu ułatwienia nam gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mech w dobrym punkcie do którego mają blisko 2 frakcje - SAMD i TSA. Z doświadczenia wiem ,że w SAMD przy parkowaniu pojazdów łatwo je uszkodzić co wiąże się dla zwykłego gracza z jazdą ,aż na 2 koniec LV. Pomysł bardzo fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin