Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

No to w drogę!


ArthurFiNCH
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Boją? Bo każdego dupisz na każdym kroku xd Jesteś nie uprzejmy dla innych siemq :) :)

Ty raczej się na ten temat wypowiadać nie powinieneś bo ile razy dostawałeś ode mnie prawko, w apelacji obiecywałeś mi że już nie będziesz a kilka godzin później dostawałeś prawko za to samo. Jesteś pewny że powinieneś się tutaj wypowiadać skoro Twoje słowo ma wartość równą zera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boją? Bo każdego dupisz na każdym kroku xd Jesteś nie uprzejmy dla innych siemq :) :)

Haha ze co ? Moze podasz jakis konkretny argument jego "udupiania". Twoja Wypowiedz jest tu zbedna :)

Edit: Twojej setnej apelacji unbana, to wlasnie ty twierdzilws iz 99% czlonkow Administracji probuje Cie ud***c. Prawda taka ze sam sie nie uczysz na bledach i najwidoczniej na to zaslugujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Boją? Bo każdego dupisz na każdym kroku xd Jesteś nie uprzejmy dla innych siemq :) :)

Haha ze co ? Moze podasz jakis konkretny argument jego "udupiania". Twoja Wypowiedz jest tu zbedna :)

Argument masz w poście Bakera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jesteś tylko niewinną osóbką

 

9SFGcUd.jpg

Ueq26kQ.jpg

Przecież temu nie zaprzeczałem, mówiłem dlaczego to robiłem. Jednak powiem to jeszcze raz skoro nie wszyscy czytający ten temat wiedzą. Pewnego razu tepnąłem się do Arabusa zobaczyłem tam, jak Arabus za stereo policzył sobie 500PLN. stereo normalnie kosztuje 300PLN a jak wiadomo doliczyć można sobie maksymalnie 10%. I tutaj do zwolenników twierdzących, że chciałem go ud****ć. Możliwość taka była już w tamtym momencie, jednak postanowiłem być super pro kochanym supkiem i zwrócić mu grzecznie za to uwagę. Następnie po tym wielokrotnie sprawdzałem czy Arabus dolicza zgodnie z tym co mu napisałem czy więcej. Wiele razy musiałem go spectować bo trafić w moment kiedy był u niego klient nie było łatwo. Znów niech sobie wszyscy nie myślą że przez 10 godzin dziennie miałem na nim /spec. Jednak fakt spectów można sobie w bardzo fajny sposób przerobić bo niestety sprawdzić miejsca gracza spectowanego w tamtym czasie(prawdopodobnie) się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wymówka nie jest zła. Od 2 do 5 na pewno mial tyle klientów, że nie mógł warsztatu opuścić.  xd69pl

Tego samego dnia nieco wcześniej pisałem z nim na temat jego dziwnego minimalizowania gry bez minimalizowania. Chodziło o to, że minimalizował grę jednak skrypt odpowiadający za pokazanie tego " * Zminimalizowane od *** " nie wyłapywał dlatego też miałem lekkie podejrzenia czy czasami gracz nie omija w jakiś sposób tego skryptu co ma(miało) kluczowe znaczenie między innymi dlatego że gracz był w TSA i na służbie mógł sobie być zminimalizowany a administracja tego nie widziała. Nie wiedziałem w jaki sposób to robi dlatego też postanowiłem go spectować ponieważ podejrzewałem u niego również inne wspomagacze. Krótko mówiąc zrobiłem to samo co on ze mną na magazynie tylko że w ten sposób w jaki powinienem to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 napisał na ciebie skarge, od 18 mial speca. Nie wciśniesz nikomu już, że nie chciałeś go ud****ć. Spec niemalże co 9 minut 20-04, ciekawe ciekawe arthur. Myslalem ze jestes jedna z normalnych osob ale coz - jak zwykle mylilem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin